Mazda 3 BK (2003-09) Double Din Teyp ve Multimedya Tavsiyesi

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Bk kasada bu navimexten var. Usb olmayışı kötü. Hızı güzel. Radyo istasyonlarının adı yazmıyor. Güzel duruyor. Sd kartla kullanımı rahat. Onda şarkı isimleri falan yazıyor. Dokunmatik genel olarak iyi sıkıntısı yok. Bluetooth her cihazda bağlanmıyır niye bilemedim resetlicem şimdi bakalım hard resetle düzelecek mi..

Ekli dosyalar

• 15252745964271522395338.jpg
    15252745964271522395338.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 101

Mazdask

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Sedan
Arkadaşlar aracim 2005mazda 3dinamic ben buna multimedya alsam yol bilgisayarı çalışır mı kimi çalışır kimi çalılmaz diyor 2006dan sonra teyp farklı imiş onlarda sorun yokmuş bilgi verirseniz sevinirim lütfen kafam buna takılıyor apart alam diom ondada aynı teyp farklı konusu var cevaplarını için tesekkürler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim zevkime, o konsola Multimedya olmuyor bozma orijinal görüntüyü derim. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar aracim 2005mazda 3dinamic ben buna multimedya alsam yol bilgisayarı çalışır mı kimi çalışır kimi çalılmaz diyor 2006dan sonra teyp farklı imiş onlarda sorun yokmuş bilgi verirseniz sevinirim lütfen kafam buna takılıyor apart alam diom ondada aynı teyp farklı konusu var cevaplarını için tesekkürler
BL de yol bilgisayarı ile o farklı, yol bilgisayarı işlemeye devam ediyor, BK'yı bilmiyorum, bence de takmayın hiç, orjinalin görüntüsü daha hoş ve beklentinizi karşılamıyor verdiğiniz para ve emek.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Görüntüyü salla , kulak zevkine önem ver.

Mazdask

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Sedan
Arkadaşlar tekrar sormak zorundayım görüntü demissiniz ama ben aparat yada multimedya hakkında sordum aparat takılırmı orjin teybe 2005in yada oem multimedya yol bilgisayarını çalıştırr mı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Arkadaşlar tekrar sormak zorundayım görüntü demissiniz ama ben aparat yada multimedya hakkında sordum aparat takılırmı orjin teybe 2005in yada oem multimedya yol bilgisayarını çalıştırr mı
Bk da takılıyor , takanlar var.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar dilerim. Aracım 2009 mazda3 sedan. Aracıma uygun bluetooth, dvd, aux, usb, navigasyon...vs gibi komple özellikleri barındıran ve yol bilgisayarını da deaktif etmeyecek mantıklı bir multimedya sistemi arıyorum... Bilindiği üzere aux sesi kablo ile taşırken ciddi kayıplar veriyor ve müzikden eser kalmıyor. Usb özelliği de yok araçta. Almışken de güzel bir cihaz olsun istiyorum uzun soluklu kullanım için... Önerileriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar dilerim. Aracım 2009 mazda3 sedan. Aracıma uygun bluetooth, dvd, aux, usb, navigasyon...vs gibi komple özellikleri barındıran ve yol bilgisayarını da deaktif etmeyecek mantıklı bir multimedya sistemi arıyorum... Bilindiği üzere aux sesi kablo ile taşırken ciddi kayıplar veriyor ve müzikden eser kalmıyor. Usb özelliği de yok araçta. Almışken de güzel bir cihaz olsun istiyorum uzun soluklu kullanım için... Önerileriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Merhaba uzun zamandan beri arızalı olan radyo/cd yerine multimedya cihaz almak istiyorum. Eonon marka M3BK12S model cihaz buldum inceledim tam aradığım gibi. Online satış mağazasına satış yapılacak ülkeler içerisinde Türkiye yok ne yazık ki.Bu ürünü temin etmenin bir yolu var mıdır?

Üst Alt