Mazda 3 BK (2003-09) Aux Nasıl Bağlanır?

Brsahin

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri Sedan
IMG_4776.jpeg
bu modülü 2005 m3 aracım için satın aldım. Aracımın çoğu şeyini kendim yapma taraftarıyım. Kırmızı siyah kabloyu nereye takacağım daha önce alıp takan oldu mu? Yoksa bir elektrikçi ile mi görüşeyim?

Brsahin

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri Sedan
Ekli dosyayı görüntüle 71106bu modülü 2005 m3 aracım için satın aldım. Aracımın çoğu şeyini kendim yapma taraftarıyım. Kırmızı siyah kabloyu nereye takacağım daha önce alıp takan oldu mu? Yoksa bir elektrikçi ile mi görüşeyim?
Bu parçayı oto teypçiye taktırdım. Çalışıyor görünüyor. Bende media tuşu olmadığı için CD üzerinden de aktif edemedim. Başka bir yolu mu var yoksa cihaz mı arızalı anlayamadım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu parçayı oto teypçiye taktırdım. Çalışıyor görünüyor. Bende media tuşu olmadığı için CD üzerinden de aktif edemedim. Başka bir yolu mu var yoksa cihaz mı arızalı anlayamadım.
Konunun ilk sayfasında açıklayıcı mesajlar mevcut. Media tuşu olmayan makyajsız (2003-2006) kasalarda aux özelliği çalışmıyor bilgisi ile usb klasörü içine dosya oluşturup çalışıyor bilgisi var. Kurcalayıp denemek lazım. :rolleyes:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ekli dosyayı görüntüle 71106bu modülü 2005 m3 aracım için satın aldım. Aracımın çoğu şeyini kendim yapma taraftarıyım. Kırmızı siyah kabloyu nereye takacağım daha önce alıp takan oldu mu? Yoksa bir elektrikçi ile mi görüşeyim?
Bu modüller aux üzerinden çalışır dolayıysa aux hattına yada teybin aux pin çıkışlarına pin çakarak yada teybin ana kartına (genelde 2010 öncesi araçlarda) sağ sol hoparlör ses çıkış hattını bularak lehimlenerek yapılır.
Siyah kablonun içinde 3 tane daha kablo olur.
Genelde Kırmızı Beyaz : sağ sol ses çıkışı
Siyah : ses şasesi olur

Üst Alt