Mazda 3 Aliexpress Siparişleri

ediz07

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT
Aliexpressten aldığım sedan bagaj havuzunu ekleyeyim çok güzel oturdu. Lpg tankı bir karış kadar bagajı yükseltince bagaj güzel durmamaya başladı. boş olan yanları strafor ile doldurmak yerine ağaçtan altlık yapıp boş alanları değerlendirmek istiyorum daha yapmaya fırsatım olmadı. Yapınca eklerim.

Ekli dosyalar

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Aliexpressten aldığım sedan bagaj havuzunu ekleyeyim çok güzel oturdu. Lpg tankı bir karış kadar bagajı yükseltince bagaj güzel durmamaya başladı. boş olan yanları strafor ile doldurmak yerine ağaçtan altlık yapıp boş alanları değerlendirmek istiyorum daha yapmaya fırsatım olmadı. Yapınca eklerim.
güle güle güzel günlerde kullanın.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Orjinalinden daha iyi duruyor, iyi günlerde kullan...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Kablosunu da aldın mı tamamdır Murat abi. Zembereğe takılan ve her yere dağılan kablo birleşik sanırım.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Benim gibi ambiyans yap kapı açma dili içine. Benzer görüntü oluyor daha da ucuz hatta bedavadan azıcık pahalı.
Aklımda yok değil resimlerde görünce pek bepenmemiştim ama İstanbul'a geldiğinde canlı görünce hoşuma gitti.
Led koymak değilde vw , opel , ford bu araçlarda olan ledleri araştırıyorum.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Aklımda yok değil resimlerde görünce pek bepenmemiştim ama İstanbul'a geldiğinde canlı görünce hoşuma gitti.
Led koymak değilde vw , opel , ford bu araçlarda olan ledleri araştırıyorum.
Ediz hoca düz tepeli aldı. Öyle tepesi düz bir led bulabilirsen daha hoş olur.

Üst Alt