Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Ülkede araç alım satımı "boyasız ve hatasız" ifadeleri ile gerçekleştiği için oda uzun uzun yazmayıp direk ilanı kısa kesmiş.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Birisi S60 aracini V60 basligi altinda yayinlamis, ben de insanlik vazifemi yaparak uyardim ama yayindan kalkan ilan bir gun aradan sonra yine V60 basligi altinda yayina girdi...
7bc109f3a868d0c0da90e64ae2587a48.jpg

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Makyajlı kasa SW niyetlendim tabi motoru iyi ise ve ardından sahibi ile iletişim kurdum o da gümrükten alır almaz kontağa basmış ve motoru yemiş.

Ankara'da masraf edip motoru yaptırmış ve bu şekilde satışa koymuş. Tabi ne kadar sağlıklı yapıldığı önemliydi ve ben yine ona güvenemedim.

Yaptığımız istişarede de bu aracı alacak kişi cebinde sıfır bir motor parası tutmalı dedik çünkü her an baba diye bilirdi.

Fiyat 41 lerden 37 lere düştü ama bu notu eklemişler "MOTOR CONTA YAKTI FİYAT O YÜZDEN UYGUNDUR"

Hala çok para çünkü motor tamamen sıkıntı 32 lere ancak alınıp adam edilebilir...

Loading site please wait...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Makyajlı kasa SW niyetlendim tabi motoru iyi ise ve ardından sahibi ile iletişim kurdum o da gümrükten alır almaz kontağa basmış ve motoru yemiş.

Ankara'da masraf edip motoru yaptırmış ve bu şekilde satışa koymuş. Tabi ne kadar sağlıklı yapıldığı önemliydi ve ben yine ona güvenemedim.

Yaptığımız istişarede de bu aracı alacak kişi cebinde sıfır bir motor parası tutmalı dedik çünkü her an baba diye bilirdi.

Fiyat 41 lerden 37 lere düştü ama bu notu eklemişler "MOTOR CONTA YAKTI FİYAT O YÜZDEN UYGUNDUR"

Hala çok para çünkü motor tamamen sıkıntı 32 lere ancak alınıp adam edilebilir...

Loading site please wait...
Otomatik olsaydı, ciddi ciddi düşünürdüm...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Abi araç gümrükten alındığı gibi satılsa hadi alınırda, adam tutmuş çıkmacıdan almış parçaları bir motor yaptırmış ve isteneni vermemiş ki conta yakmış.

Bir ellenmemiş orjinal motoru yaptırmak var, birde ne yapıldığı belli olmayan motoru yaptırmak var.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Allah Allah yazılan ve görülenlere göre güzel, ölü derken mekanik olarakmı sıkıntılı?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Rengi geçelim de bunun derdi neki çok merak ettim 3 aracı birleştirip bunu mu yapmışlar :ckkmk:

Üst Alt