• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Kızmış Mermi Namluda Durmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Yine geçmişi bilinen bir aracın forumda kalması çok güzel olmuş.

Alana da satana da hayr getirsin inşaAllah.
Bu guzununda kısmeti küheylan gibi çok açık. Alan hayrını görsün, satanında Allah gönlüne göre versin
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Allah sizlere de en iyisini nasip etsin inşallah.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
7 Mart 2019 Perşembe günü için İstanbul aktarmalı olarak uçak biletini aldım.Kısmet olursa cuma sabahı 04:10 da Samsun Çarşamba havaalanında saat 7-8 gibi de Ünye de olacağım.Yolum uzun ve bu yolda bilmediğim kısımlar var onun için bir kere daha siz değerli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
Dönüş yolu olarak haritadan baktığım zaman; Ünye den itibaren sahil yolu üzerinden Tireboluya kadar gelip oradan güneye doğru Tirebolu-Torul-Gümüşhane-Bayburt-Aşkale ve sonrasında Aziziye den yine güneye doğru gitmem gerekiyor.
Burdan aşağısı yazın kullandığım ve bildiğim yol.Karadeniz sahil yolu kısmı da bildiğim yol ama Tirebolu-Aşkale arasındaki yolu bilemiyorum.
Özellikle Karadeniz'de yaşayan arkadaşlarım:Bu yol nasıldır acaba?
İkinci bir güzergah ise Ünyeden direk güneye Niksar-Reşadiye-Erzincan dan devam edip gelen yol.Bu yolun da ben yazın Ünye-Niksar arasını kullandım ve çok kötü bir yoldu.Sürekli dağlara çıkıp inen dar,tek yönlü ve temmuz ayı başında bile yer yer sis olan bir yoldu.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
O yolu hiç kullanmadım hocam, Dereli-Ş.Karahisar üzerinden Sivas'a bağlanmıştım bir keresinde, sizin için Fatsa-Mesudiye yoluyla aynı olur, çok iyi yol beklememek lazım bu bölgede hepsi birbirine benzer, soğuk alsfat vardır büyük çoğunluğunda, ve dağ tımanıp aşmak şart zaten, nereden giderseniz gidin dağların denize paralel yapısı bunu gerektiriyor. @yakup Erzincan kısmı için bilgi verebilir.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
O yolu hiç kullanmadım hocam, Dereli-Ş.Karahisar üzerinden Sivas'a bağlanmıştım bir keresinde, sizin için Fatsa-Mesudiye yoluyla aynı olur, çok iyi yol beklememek lazım bu bölgede hepsi birbirine benzer, soğuk alsfat vardır büyük çoğunluğunda, ve dağ tımanıp aşmak şart zaten, nereden giderseniz gidin dağların denize paralel yapısı bunu gerektiriyor. @yakup Erzincan kısmı için bilgi verebilir.
Tirebolu dan güneye inen yol bana daha mantıklı geldi ama dediğim gibi Tirebolu-Torul arası çok kötü müdür acaba?
Gerçi YouTube de birkaç video izledim yol iyi görünüyor ama bilemiyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tirebolu dan güneye inen yol bana daha mantıklı geldi ama dediğim gibi Tirebolu-Torul arası çok kötü müdür acaba?
Gerçi YouTube de birkaç video izledim yol iyi görünüyor ama bilemiyorum.
3 yıl boyunca bu güzergahı Erzurum'a kadar kullandım hocam, gece yolculuğunda buzlanma ve bilinmediği için sert viraj riski haricinde temiz güzergah. Hayatında görmediğin kadar tünel göreceksin... :)

Tirebolu Torul Gümüşhane arası yavaş yolculuk istiyor bunu çekemem dersen de Trabzon Gümüşhane yolu var ama vakit ve nakit kaybı olur...

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
3 yıl boyunca bu güzergahı Erzurum'a kadar kullandım hocam, gece yolculuğunda buzlanma ve bilinmediği için sert viraj riski haricinde temiz güzergah. Hayatında görmediğin kadar tünel göreceksin... :)

Tirebolu Torul Gümüşhane arası yavaş yolculuk istiyor bunu çekemem dersen de Trabzon Gümüşhane yolu var ama vakit ve nakit kaybı olur...
Eyvallah abi teşekkür ederim.
Yazın karadeniz turu yaparken Erzurum Artvin yolu Yusufeli yol ayrımından (Yusufeli barajının yapıldığı yer) Artvin'e kadar 50 km lik yolda 42 tane irili ufaklı tünel görmüştüm.
Bu güzergahta daha mı fazla var acaba?
İkinci fotoğrafta Çirişli geçidi yazan yer Erzurum-Bingöl yolu arasında bir yer ve yazın bile nerdeyse insanı uçuracak rüzgar esiyordu.Şimdi de oradan geçmem lazım.Bakalım nasıl geçeceğiz.

Ekli dosyalar

• IMG_20180625_174316.jpg
    IMG_20180625_174316.jpg
    320.9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20180625_120826.jpg
    IMG_20180625_120826.jpg
    255.5 KB · Görüntüleme: 26

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eyvallah abi teşekkür ederim.
Yazın karadeniz turu yaparken Erzurum Artvin yolu Yusufeli yol ayrımından (Yusufeli barajının yapıldığı yer) Artvin'e kadar 50 km lik yolda 42 tane irili ufaklı tünel görmüştüm.
Bu güzergahta daha mı fazla var acaba?
İkinci fotoğrafta Çirişli geçidi yazan yer Erzurum-Bingöl yolu arasında bir yer ve yazın bile nerdeyse insanı uçuracak rüzgar esiyordu.Şimdi de oradan geçmem lazım.Bakalım nasıl geçeceğiz.
Hayatında göreceğin en fazla tünele sahip ikinci güzergah diye düzelteyim o zaman. :p

Saymadım ama 20 tane vardır herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt