• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Kızmış Mermi Namluda Durmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Severek aldığım mermiyi üzülerek satıyorum.
Nüfus artınca av merakımda olunca yetersiz gelen aracımı satıyorum. Detaylar forumda var. Belkide benden daha iyi biliyorsunuz mermiyi.
Alan hayrını görsün. Mazda 3 bk düşünen kaçırmamalı bu aracı.
Muayene çok yeni
Garaj üyelerine ekstra indirim ve yaninda ekstra yedek parçada vereceğim.

Premacy, verso, mitsu grandis, dacia lodgy, doblo gibi araçlarla takas düşünürüm.

IMG-20180829-WA0005.jpg
IMG-20180829-WA0010.jpg
P_20180825_220538.jpg
IMG-20190128-WA0006.jpg
P_20180825_220809.jpg

Marka
Mazda
Model
Mazda3 BK
Model Yılı
2006
Yakıt
Lpg+benzin
Vites
Manuel
Kilometre
150000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Gri
Fiyat
44500
Motor Hacmi
1600

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Hayırlı satışlar arkadaşım.Malum bende geçenlerde küheylanı Can kardeşime sattım ve öncelik mazda 6 olmak üzere 50-60 arası bir araç bakıyordum ama benim para işi biraz sakata girdi ve bütçeyi düşürmem gerekecek.Bugün sabah süleyman46 hocam sizin aracın satlık olduğunu bildirdi.Eğer sizin için de uygunsa bu araç hakkında sizinle görüşmek isterim.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Hayırlı satışlar arkadaşım.Malum bende geçenlerde küheylanı Can kardeşime sattım ve öncelik mazda 6 olmak üzere 50-60 arası bir araç bakıyordum ama benim para işi biraz sakata girdi ve bütçeyi düşürmem gerekecek.Bugün sabah süleyman46 hocam sizin aracın satlık olduğunu bildirdi.Eğer sizin için de uygunsa bu araç hakkında sizinle görüşmek isterim.
Anaaaaaaaaaammmmmmm. Aracın daha önceki sahibi de bnm abi bilgin olsun. Bn den önceki sahibi de gene forumdan dı

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hadi hayırlısı. :)

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
İlk görüşmeyi yaptık bile :)

Şimdi Veli abi diyecek hocam sen ne kararsız adamsın.6 diye girdin, Insignia diye devam ettin Süperb e de baktın en son geri Mazda 3 e döndün. :):)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anaaaaaaaaaammmmmmm. Aracın daha önceki sahibi de bnm abi bilgin olsun. Bn den önceki sahibi de gene forumdan dı

Bilgim var senin konuyu da sonuna kadar okudum.
Hadi hayırlısı. :)
İnşallah hepimize kardeşim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlk görüşmeyi yaptık bile :)

Şimdi Veli abi diyecek hocam sen ne kararsız adamsın.6 diye girdin, Insignia diye devam ettin Süperb e de baktın en son geri Mazda 3 e döndün. :):)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgim var senin konuyu da sonuna kadar okudum.

İnşallah hepimize kardeşim.
:)
Öyle deme lüksüne ve haddine sahip değilim hocam... O süreci çok iyi biliyorum. Sadece güzel ve doğru karar derim. İkinize de hayırlı olsun inşallah.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Keşke otomatik olsaydı , hemen kapora yollar bağlardım aracı , 15 gün önce dayımın ,1 yıldır kullandığı 2006 m3 hb aracı pert oldu , halen sigortadan para alma işlemleri devam ediyor , o kazadan birkaç sıyrıkla kurtuldukları için yine mazda3 bakıyorlar , ama dediğim gibi otomatik şart malesef yoksa kaçmaz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt