Dizel Mazda 3 Chip Tuning

abdyldz

Sessiz
bende bugün yaptırdım murat ın yaptırdığı yerde murat ın yaptırdığı fiyata. ivmelenme süper, yakıt düşüşü efsane sanıyordum ama sakin kullanırsan düşüyor. birkaç saat içinde bile fark edebiliyorsunuz. son hız hakkında birşey diyemiyorum, yolunu bulursam basıcam birara.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
bende bugün yaptırdım murat ın yaptırdığı yerde murat ın yaptırdığı fiyata. ivmelenme süper, yakıt düşüşü efsane sanıyordum ama sakin kullanırsan düşüyor. birkaç saat içinde bile fark edebiliyorsunuz. son hız hakkında birşey diyemiyorum, yolunu bulursam basıcam birara.

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde ivmelenmek nasip olsun. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Son hız değişmez, ivmelenme artar. Güle güle kullan, hayırlı olsun yazılımın :D

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@fatih.akbas.9615 Abi yapılacaklar bitmez geçen sene bu seneki şeyleride düşünmüyordun mesela :komik:
Çatalın paketleri var mesela hız sabitleyici tuştan müşüre kadar hallederler bence o arabada olmalı abi büyük bir eksik:harika::p
@kadir listeye yaz lütfen süleymanın gönderdikleri 1 :komik:

emresengul55

Sessiz
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O artık 140 hp/320 nm :cool:
Merhabalar , bende yaptırmak istiyorum yazılım , acaba önerir misiniz , en korktuğum şey motora turbo ya zarar gelmesi sandık motor attırmayalım arabaya fazla bilgim yok 160 bin km araca yaptırmak mantıklı mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt