Cam Filmi Standartlar Dahilinde Serbest Olamıyor!!

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Bu sabah 08:02 de aracına bindim ve sokaktan çıktığımda Polis memurlarının belkide sadece market alışverişi için nadiren duracağı bir noktada, bir market önünde trafik denetlemesi ile karşılaştım. Binek bir araç durduklarına şahit olmadım ama servis araçlarının tamamını durdukları kesindi. Cam filmi uygulaması içinde canımız yanacak sanırım.

Dip Not : Garajda Asker, Polis ve bir çok devlet memuru abiler arkadaşlar olabilir. Kimse yanlış anlamasın, kimseye de gönderme yaptığım yok. Eğer bir kusur ettiysem affola..

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bu sabah 08:02 de aracına bindim ve sokaktan çıktığımda Polis memurlarının belkide sadece market alışverişi için nadiren duracağı bir noktada, bir market önünde trafik denetlemesi ile karşılaştım. Binek bir araç durduklarına şahit olmadım ama servis araçlarının tamamını durdukları kesindi. Cam filmi uygulaması içinde canımız yanacak sanırım.

Dip Not : Garajda Asker, Polis ve bir çok devlet memuru abiler arkadaşlar olabilir. Kimse yanlış anlamasın, kimseye de gönderme yaptığım yok. Eğer bir kusur ettiysem affola..

Servis araçları bence de en çok durdurmaları gereken araçlar. O kadar bebeyi emanet ediyor aileler; bir bakıyorsun adam alkolik, ehliyeti yok, gangster gibi silah taşıyorlar falan filan.

Eleştirdiğimiz şey “sistem” olduğu için söylediğin şey kişisel olarak algılanmaz diye düşünüyorum. ;)

Orhan5334

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Şampanya Sedan
Arkadaş böyle bir şey olabilir mi? Önce serbest bırak herkes film çektirsin, sonra yasakla..... Eee adam masraf yapmış camına film çekmiş masrafını geri veriyor musun? Hayır... ee bebeği olan kadın araçta bebeğini emzirirken şehir hanzoları ne olacak? illa adam mı vuralım? bunu mu istiyorlar? şaka gibi ....

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adam cam filmi yaptırmış 400 liraya bide ceza yemiş 400 lira
150 lirayada filmleri söktürmeye vermiş
Ne dersiniz??
Bu durumdan memnunsa, bana giren çıkan olmaz, ama memnun değilse ona göre tepki göstersin diyorum sadece... En güzel demokratik tepki de sandıkta verilen tepkidir.

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Atıyorum cam filmlerini söktürmeye giderken polise yakalandık. Nasıl inandıracağız ki :D Benim camlardaki çok çok acık güneşle zamanla rengi de attı herhalde. Ama yinede yazarlar mı yazarlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Atıyorum cam filmlerini söktürmeye giderken polise yakalandık. Nasıl inandıracağız ki :D Benim camlardaki çok çok acık güneşle zamanla rengi de attı herhalde. Ama yinede yazarlar mı yazarlar.

Evin yatak odasındaki dolabın kapağı karşı tarafta bulunan otobüs durağından otobüs hareket ederken açılıyormuş. Evin hanımı bu durumu eşine anlatmakta zorlanacağı için evde eşi yokken marangoz çağırmış. Durumu anlatmış. Marangoz otobüsün gelmesine kaç dakika var abla diye sormuş, hatun kişi de, 5 dakikası var deyince; marangoz ben dolabın içine gireyim, kapak açılırken el feneri ile kontrol ederim demiş ve dolabın içine girmiş.

O esnada, evin beyi cüzdanını unuttuğu için eve gelmiş, hatun kişi telaşlanmış, eşini telaşlı gören adam yatak odasını karıştırmaya başlamış, dolabın kapağını açtığında ne görsün, elinde fener ile dolapta duran bir adam... Evin sahibi hiddetle bağırır;

-Ne yapıyorsun dolapta??

+Abi şimdi otobüs bekliyorum desem, inanacak mısın?

:D :D

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Evin yatak odasındaki dolabın kapağı karşı tarafta bulunan otobüs durağından otobüs hareket ederken açılıyormuş. Evin hanımı bu durumu eşine anlatmakta zorlanacağı için evde eşi yokken marangoz çağırmış. Durumu anlatmış. Marangoz otobüsün gelmesine kaç dakika var abla diye sormuş, hatun kişi de, 5 dakikası var deyince; marangoz ben dolabın içine gireyim, kapak açılırken el feneri ile kontrol ederim demiş ve dolabın içine girmiş.

O esnada, evin beyi cüzdanını unuttuğu için eve gelmiş, hatun kişi telaşlanmış, eşini telaşlı gören adam yatak odasını karıştırmaya başlamış, dolabın kapağını açtığında ne görsün, elinde fener ile dolapta duran bir adam... Evin sahibi hiddetle bağırır;

-Ne yapıyorsun dolapta??

+Abi şimdi otobüs bekliyorum desem, inanacak mısın?

:D :D
Söyleyeceklerim bu kadardı :D:koptum::koptum:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yatırım yapmak isteyene mükemmel bir fırsat vallahi. Evi köyü satıp ithalatına mı girsek bilemedim? :)

Biz bütün prosedürleri tamamlar, ithalata başlarız, hökümet cam filmini serbest bırakır Hamdi... :D Çölde kutup ayısı misali... :p

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Biz bütün prosedürleri tamamlar, ithalata başlarız, hökümet cam filmini serbest bırakır Hamdi... :D Çölde kutup ayısı misali... :p

Bu ithalatı gerçekleştirenler arasında hükümette akrabası olanlar da varsa sıkıntı yok. Biz de aradan nasipleniriz. Belki de bu tedarikçi tayfaların her şeyden haberleri vardır da olayın şekillenmesini bekliyorlardır. Bekleme esnasında da para sayma makinelerinin son kontrollerini yapıyorlardır. :D

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2017 Opel Astra 1.6
Araç Renk ve Tip
Gri/Füme - Sedan
Cam filmi gene serbest oldu diye duydum haberlere neyim çıktı dediler denk gelen var mi?

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Cam filmi gene serbest oldu diye duydum haberlere neyim çıktı dediler denk gelen var mi?

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serbest olma konusunu tam olarak bilmiyorum ama bu sefer gerçekten büyük bir tepki var, sosyal platformlarda özellikle... İmza kampanyaları da düzenlenmiş. Keşke her konuda böyle duyarlı olabilsek. ;)

Üst Alt