Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Domestos bazen dediğini kendin anlıyormusun cok merak ediyorum ben anlamıyorumda cahilliğime ver:koptum::koptum:
Estağfurullah... :cool:

Herkes her şeyi anlayacak diye bir şey yok ki...Mesela; bana araç etiketi üzerinden %10 indirim talep edip, kendi aracı için aynı talebi ben ilettiğimde çark edenleri de ben anlayamıyorum... Normal yani...

:hhhhhh:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Estağfurullah... :cool:

Herkes her şeyi anlayacak diye bir şey yok ki...Mesela; bana araç etiketi üzerinden %10 indirim talep edip, kendi aracı için aynı talebi ben ilettiğimde çark edenleri de ben anlayamıyorum... Normal yani...

:hhhhhh:
Bende kendi aracının fiyatını abartıp başka biri piyasaya göre fiyat yazınca onu eleştireni anlamıyorum mesela
Neyse sen doğrusun sen haklısın ne diyeyim...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bende kendi aracının fiyatını abartıp başka biri piyasaya göre fiyat yazınca onu eleştireni anlamıyorum mesela
Neyse sen doğrusun sen haklısın ne diyeyim...
Hiç bir yerde, ben doğruyum, ben haklıyım modunda olmadım... Bildiğimi, gördüğümü, düşündüğümü yazar söylerim hakaret etmeden, art niyet taşımadan... Ama basit bir espriyi bu noktaya taşıyanlara da cevabımı esirgemem...

Eleştiri istemiyorsan, eleştiriye sebebiyet vermezsin, sebebi olduysan da cevabını "sen haklısın" tarzıyla saptıramazsın... Ben haklıysam "kendi yazdığını kendin anlıyor musun" tarzına girip, muhabbeti kaldıramayacağın noktaya da götürmeyeceksin... ;)

Otomatik ise olur

Bu mesajdan sonra, konu ile ilgisi olmayan mesajlar silinecektir, bunu da ben haklıyım diye yapmıyorum, üye olurken çoğumuzun okumadığı ama onayladığı forum kuralları gereği yapıyorum.

:)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bunlar nasıl ki..
O
Değerini görememiş nadir araçlardan , motor mekanik tamam bir problem yok hadi dış tasarım da olur neden olmasın , içinde de göstergelerin Yıldız gemisi atılgan gibi ortada olmasını kabul edebilirsen hayırlısı olsun :):)
Abi kayınço o kadar teferruata bakmıyor. Amaç temiz otomatik ,klimalı hava yastıklı araba. Bı de km çok yüksek olmasın ( ilk arabası olacak).

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mesajda gelen sıralama hatalı :)
Hahaha, özellikle tarihlere baktığım halde yanılmışım :) :)
Sıkıntı yok o zaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elantrayi beğendim @hagakure Naim abi. Hem temiz görünüyor hem fiyat olarak da uygun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bende bı tuhaflık var, kaç kez oldu aynı şeyi yaşıyorum. Elantranin fiyatını 67 diye okudum :) :)

Son düzenleme:

Üst Alt