Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazdacıların yabancı olduğu bir model. Bildiğim kadarıyla yeni nesil bir araç kronik sorunu varmı yokmu zamanla belli olur bu yüzden forumlarda tecrübe paylaşımı henüz olmayabilir

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Toyota hibrid vision model
almayı düşünüyorum mantıklı olur mu tercihim ?
Aracı yakınen bilmediğimiz için yorum yapamayız. Beklentin, fiyatı, donanımı, motoru, malzeme kalitesi vs kıyas yapılacak veriler olursa üyelerimiz yorum yapabilir.

@slymncmgz test etti sanırım, bir iki cümle bahsedebilir müsait olursa..

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazda / 323 / 1.5 / Familia / 87.000 KM DE MAZDA 323 F 1.5 sahibinden.comda - 671267147

Özellikle şu araç hakkında görüş alabilir miyim? LPG olmaması bence çok kötü, ekstra 3-3.5 bin civarında masraf demek LPG olmaması.

Mazda / 323 / 1.5 / Familia / SAHİBİNDEN TEMİZ BAKIMLI 180 000 km ORJİNAL MAZDA sahibinden.comda - 667619523

Şu araç hakkında da görüşlerinizi beklemekteyim.
İlk aracın bütçelerine çıkıyorsa forumda Gonzales lakaplı @ALPEREN58 hocanın aracı var TR deki en güzel 1.8'lerden biri

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlk aracın bütçelerine çıkıyorsa forumda Gonzales lakaplı @ALPEREN58 hocanın aracı var TR deki en güzel 1.8'lerden biri
Kesinlikle Hakan'a katılıyorum.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Mazda / 323 / 1.5 / Familia / 87.000 KM DE MAZDA 323 F 1.5 sahibinden.comda - 671267147

Özellikle şu araç hakkında görüş alabilir miyim? LPG olmaması bence çok kötü, ekstra 3-3.5 bin civarında masraf demek LPG olmaması.

Mazda / 323 / 1.5 / Familia / SAHİBİNDEN TEMİZ BAKIMLI 180 000 km ORJİNAL MAZDA sahibinden.comda - 667619523

87 bindeki güzel fakat o fiyatlara çıkmışken birazdaha çıkarak bir mazda 3 almayı tercih ederim açıkçası Benzinli oluşu bence çok güzel fazla yakan araçlar değil sonuçta yalnız günümüz bütçesinde Lpg daha ön planda olduğu için ister istemez lpg isteyen oluyor. Tabiki bu tercih meselesi.
1.8 olarak bulursan tadından yenilmeyecek araçtır.

audiocu

Katılımcı

Gonzalesi biliyorum ve tüm konularını okudum. Türkiye'de ki en temiz astinadır diye düşünüyorum ama fiyatı beni aşmakta ne yazık ki, yoksa öyle bir araca herkes gibi bende sahip olmak isterim :)

87 bindeki güzel fakat o fiyatlara çıkmışken birazdaha çıkarak bir mazda 3 almayı tercih ederim açıkçası Benzinli oluşu bence çok güzel fazla yakan araçlar değil sonuçta yalnız günümüz bütçesinde Lpg daha ön planda olduğu için ister istemez lpg isteyen oluyor. Tabiki bu tercih meselesi.
1.8 olarak bulursan tadından yenilmeyecek araçtır.
87 binde olan araç benimde hoşuma gitti. Telefonda son fiyat 31 bin olur dedi fakat iş ciddiye binerse 30 bine kadar indirilir. Sadece sol ön çamurlukta boya olduğunu söylüyor başka da bir şeyi olmadığını söyledi. İlk sahibi bayan bir öğretmenmiş 16 yıl kullanmış, 66 binde iken ondan almış. Tanıdık kaporta ve motor ustalarına baktırarak almış. Bana söyledikleri bunlar. Bu aracı düşünürdüm ancak LPG olmaması uzaklaştırdı. Akaryakıt fiyatları yüzünden benzinde binmek haliyle ekonomik olmayacaktır. LPG taktırması, muayeneye sokup ruhsata işletmesi derken bana bir sürü iş ve 3-3.5 bin civarında masraf çıkarır. Elbet başka masrafları da vardır onları da katarsak düz 5 bini bulacaktır. Kısacası yapacağım masraflar benim cebime girmiş olacak 2-3 sene sonra satacağım zaman alacak olan kişi LPG yi kim takmış ne kadar masraf yapmış ona bakmayacak :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

İlk araç temiz fakat o rakamları etmez bence, Gonzales konusunda farklı şeyler yazmak, kendisine verilen emeğe ve sahiplerine ayıp olur. Niyetinde varsa ne yap et, Gonzales'i kaçırma derim.

İlandaki ikinci araç kapalı ortamda fotoğraflandığı için mutlaka gizlenmek istenilen bir şeyler vardır diye düşündürdü bana... Hakkında hayırlısı. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Gonzalesi biliyorum ve tüm konularını okudum. Türkiye'de ki en temiz astinadır diye düşünüyorum ama fiyatı beni aşmakta ne yazık ki, yoksa öyle bir araca herkes gibi bende sahip olmak isterim :)

87 binde olan araç benimde hoşuma gitti. Telefonda son fiyat 31 bin olur dedi fakat iş ciddiye binerse 30 bine kadar indirilir. Sadece sol ön çamurlukta boya olduğunu söylüyor başka da bir şeyi olmadığını söyledi. İlk sahibi bayan bir öğretmenmiş 16 yıl kullanmış, 66 binde iken ondan almış. Tanıdık kaporta ve motor ustalarına baktırarak almış. Bana söyledikleri bunlar. Bu aracı düşünürdüm ancak LPG olmaması uzaklaştırdı. Akaryakıt fiyatları yüzünden benzinde binmek haliyle ekonomik olmayacaktır. LPG taktırması, muayeneye sokup ruhsata işletmesi derken bana bir sürü iş ve 3-3.5 bin civarında masraf çıkarır. Elbet başka masrafları da vardır onları da katarsak düz 5 bini bulacaktır. Kısacası yapacağım masraflar benim cebime girmiş olacak 2-3 sene sonra satacağım zaman alacak olan kişi LPG yi kim takmış ne kadar masraf yapmış ona bakmayacak :)
Çok mantıksız geldi bana bu ilanlar. Zaten 30'a çıkmayı düşünmüşsün, LPG taktırma maliyetini de az buçuk göze almış gibisin. 30'un üstüne ekle 3-4 bin. Gonzales'le arasında pek fark kalmamış. E Alperen Hoca da pazarlık yapar zaten, o da düştü mü 36.500'de aşağı doğru şöyle 35'e. Sen de 1-1,5 çıktın mı tamamdır orta yol bulunur.

Bi baksana şu 30 binlik Astina ile Gonzalesin önden görünüşüne. Sırf o görüntü ve yapılan emek için bile (imkan varsa tabi) 2-3 fazla verilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

touch the sky

Katılımcı
o 323 bayadır ilanda diye hatırlıyorum,ben araç ararkende vardı (mazdaOzan) o fiyata mazda 6 varken zor satılır
bence müşteri yok (fiyat indirme nedeni)
nakit para 60 alınır mazda 6 :)

Son düzenleme:

audiocu

Katılımcı
Audiocu 30 lu rakamlara çıkacaksan Astina için bu Gonzales olmalı bence, eminim forumdaki herkes öyle yapardı. Aldığına harcadıkların aynı seviyeye getirecek tutarı
Gonzales şuan bütçemi zorluyor. 4-5 ay sonra denk gelseydi o zaman zorlanmazdım ama şuan gerçekten zorluyor.

İlk araç temiz fakat o rakamları etmez bence, Gonzales konusunda farklı şeyler yazmak, kendisine verilen emeğe ve sahiplerine ayıp olur. Niyetinde varsa ne yap et, Gonzales'i kaçırma derim.
İlandaki ikinci araç kapalı ortamda fotoğraflandığı için mutlaka gizlenmek istenilen bir şeyler vardır diye düşündürdü bana... Hakkında hayırlısı. :)
Gonzalese yapılan masrafları tek tek okudum gerçekten inanılmaz derece de bakımlı ve harikulede bir araç. Ama bütçem el vermiyor.

Çok mantıksız geldi bana bu ilanlar. Zaten 30'a çıkmayı düşünmüşsün, LPG taktırma maliyetini de az buçuk göze almış gibisin. 30'un üstüne ekle 3-4 bin. Gonzales'le arasında pek fark kalmamış. E Alperen Hoca da pazarlık yapar zaten, o da düştü mü 36.500'de aşağı doğru şöyle 35'e. Sen de 1-1,5 çıktın mı tamamdır orta yol bulunur.

Bi baksana şu 30 binlik Astina ile Gonzalesin önden görünüşüne. Sırf o görüntü ve yapılan emek için bile (imkan varsa tabi) 2-3 fazla verilir.
Hiçbirisinde gonzalesin görünüşü yok gerçekten. Benim şuan ki alt sınırım 25, üst sınırım ise 30 bin. Ne yapsam da şuan üstüne çıkamıyorum. Ağustos-Eylül gibi olsaydı 40 bine kadar çıkardım. LPG maliyetine gelirsek göze almadım açıkçası. Gereksiz masraf olur çünkü. Satarken sıkıntısını çektirir bana o araca LPG taktırmak. Zaten dediğin gibi 30 ona verip 5 bin masraf yapmaktansa Gonzalesi alırdım kafam rahat olurdu. Bu işler nasip kısmet işi Gonzales olmasa da onun kadar temiz bir 323f astina sahibi olmak istiyorum..

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bora ya 1000 metreden fazla yanaşma.on tampondaki akıllı vidalar neredeyse parça pinçik olmuş direksiyona rağmen tertemiz airbag kaç kaç. .
Yeşil 323 e telefondan baktigim kadarı ile fena durmasa da çok içime sinmedi.
Turkuaz 323 epeydir ilanda ve fotoğraflar aşırı temiz canlı görmekte fayda var.
Almera tamam demistin ama onda da sürücü koltuğundaki yırtık on panelde işlem yapılmış hissi ile birleşince onada eh işte diyebiliyorum
..
Evde biraz daha detaylı bakmaya çalışırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt