Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Temiz, servis bakımlı ve geçmişi temiz olan ama sadece arkadan kazası olan 67 bine bir kaç günde satılırsa bunun satılmaması ayıp olur.

Şu an aynı kategoride durupta aylardır satılmayanların tek sebebi geçmişleri ile fiyatları.

Her aracın doğruları ile birlikte eder fiyatı yazılsa hepsi satılır hemde beklemeksizin.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
2006-2011 arası M6 ilana düştümü hemen mesaj geliyor:D

Tabi diğer takibimdeki modeller içinde. Araç alındıktan sonra daha takip etmiyorum.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İlanı ilk okumaya başladım araç alınır cinsten ama sonrasını okuyunca bu araç 3 aracın birleşimi bile olabilir diyebiliriz. Uzak kalsın bizden.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Çok değil mi ki sanki?
Biraz çok ama araçla ilgilenen kişiye mesaj atmıştım sadece 1 kazadan 342TL hasar kaydının olduğu sorgu ekranını göndermiş ve araç ilk el çok temiz diye yazmış. Henüz fiyatını en son ne olur diye sormadım dedikleri dışında bişey yoksa 43'ten aşağı bırakmazlar herhalde. Bu arada ani bir gelişme oldu kayınpeder destek çıkarsa ki öyle gözüküyor bu araç olmazsa da otomatik ve 40-44 civarı bi maZda 3 öncelik olmak üzere araç arayışına başlamak üzereyim tüm forum ahalisine ilanen duyurulur. Yardım için yorumlarınızı buraya veya özelden mesaj atmak suretiyle yaparsanız sevinirim.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Biraz çok ama araçla ilgilenen kişiye mesaj atmıştım sadece 1 kazadan 342TL hasar kaydının olduğu sorgu ekranını göndermiş ve araç ilk el çok temiz diye yazmış. Henüz fiyatını en son ne olur diye sormadım dedikleri dışında bişey yoksa 43'ten aşağı bırakmazlar herhalde. Bu arada ani bir gelişme oldu kayınpeder destek çıkarsa ki öyle gözüküyor bu araç olmazsa da otomatik ve 40-44 civarı bi maZda 3 öncelik olmak üzere araç arayışına başlamak üzereyim tüm forum ahalisine ilanen duyurulur. Yardım için yorumlarınızı buraya veya özelden mesaj atmak suretiyle yaparsanız sevinirim.
kayinpedere bak mahsallah.bizimki arabayi kendimiz alınca bakıyor bunda bu özellik yok mu diye bir de eleştiriyor:)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
@ezmocesteri bey önceliğimiz otomatik ama bu araç gibi temiz veya en son @mustafayk bey'in araç gibi temiz olursa Manuel'de olabilir diye düşündüm. Km az, tüp yok, değişen yok, servis kayıtlı deniyor ve ilk elmiş. Birde işyerinde bi abi de 2006 model toyota sol otomatik var 1 parça değişen tavan hariç boyalı motor ve şanzumanı hatasız komputest raporu var ama bu sefer maZda olsun istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt