Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
o kadar acilki aşağı inip fotoğraf bile çekmemişler
ben arkadaki mazda amblemi sökülmemiş diye şükrettim sadece araçla ilgili tek aklımda kalan arka foto :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Karanlıkta resim çekmenin indirimi o sanırım
Yeni boya, kapalı ortam çekimi, yeni plaka insanı şüphelendiriyor olsa da fiyat iyi duruyor. Bk 2.0 motor için değer biçen aile fertleri bu ilan için sanırım syntax error verir... :p:D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yeni boya, kapalı ortam çekimi, yeni plaka insanı şüphelendiriyor olsa da fiyat iyi duruyor. Bk 2.0 motor için değer biçin aile fertleri bu ilan için sanırım syntax error verir... :p:D

İncir ağacı dikerse kimse altından kalkamaz... Kilometre 340.000 bu zamana kadar neler yaşadı bilinmez :D 16-17 ederi var bence, fazlası çok riskli olur...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İncir ağacı dikerse kimse altından kalkamaz... Kilometre 340.000 bu zamana kadar neler yaşadı bilinmez :D 16-17 ederi var bence, fazlası çok riskli olur...

Evet, syntax error verilmiş... :D :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi o bile fazla aslında ama en azında 626 seviyesinde olsun didim :D replika jant, amerikan park aklıma pek hoş şeyler getirmiyor :) satıcının ismi bile çakma :D

GD 626'lara artık 25 isteyenler var... Bu araç için fiyatlandırma yaparken 2.0 Bk için yapılan değerlendirme kriterlerinin göz önünde bulundurulmasını beklerdim...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
GD 626'lara artık 25 isteyenler var... Bu araç için fiyatlandırma yaparken 2.0 Bk için yapılan değerlendirme kriterlerinin göz önünde bulundurulmasını beklerdim...

O araçla bu araç bir tutulamazki abi :) çok farklı ikisi, xedos desen millete bön bön bakar yüzüne... 3 için risk alınabilir ama bu araç için risk alınamaz bence. Mustafa hocanın uğraştığı sorunlar ortada...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
xedos için yazılan etiket fiyatı bence uygun bundan sonrası niyeti olana sıkı bir exper yaptırıp elinide sıkı bir şekilde tutmasına kalmış :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
O araçla bu araç bir tutulamazki abi :) çok farklı ikisi, xedos desen millete bön bön bakar yüzüne... 3 için risk alınabilir ama bu araç için risk alınamaz bence. Mustafa hocanın uğraştığı sorunlar ortada...
Dikkat edilirse ben olayın risk boyutunda değilim, fiyatlandırma boyutundayım... Sıfır aldığım aracın 5 bin km de şanzıman dağıttığını düşününce risk her zaman her şekilde var... Benim dikkat çekmek istediğim nokta; bk için değerlendirme kriterleri ne ise bu araç için de o olmalıydı... Bk nın motor dağıtma ihtimalinde sümbül fidanı vermeyecek elimize, yine incir fidanı ile karşı karşıya kalacağız... ;)

Objektif olarak olaya bakılmadığı ortada, bunu vurguladım... ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@Domestos abi farklı araçlar :) konu iki farklı xedos olsa neyse ama tamamen farklı araçlar :) iki farklı araç için insan nasıl objektif olabilir :) ben xedos sevmiyorum mesela, o araca 3 gibi bakamam ki :D her zaman her yerde de söylüyorum, her kasa hb 3 çok hoşuma gidiyor, özellikle mavişler :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Domestos abi farklı araçlar :) konu iki farklı xedos olsa neyse ama tamamen farklı araçlar :) iki farklı araç için insan nasıl objektif olabilir :) ben xedos sevmiyorum mesela, o araca 3 gibi bakamam ki :D her zaman her yerde de söylüyorum, her kasa hb 3 çok hoşuma gidiyor, özellikle mavişler :D

Araçlar farklı olabilir ama piyasadaki değerlendirme kriterleri değişmez... Sen Bk hb seviyorsun diye fiyatı artmaz, ben sevmiyorum diye düşmez... ;) Piyasası 40 bin olan aracın fiyatı 50 bin yapar demekle, piyasası 35 bin olan bir aracın değeri 16 bin lira demekle objektif değerlendirme kriterleri örtüşmüyor... Donanım, konfor, kalite, sınıf kriterlerini saymıyorum bile... :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Abi bu aracın piyasası yok, kaç tane xedos var ilanda? Öyle bir araç için herkes kendi fiyatını biçer.

Ama m3 olayı farklı. 2003-2006 model arası filtreledim, 40 bin tl üstü 27 tane m3 var, o aracın bu araçlardan hiç bir eksiği yok, fazlası var. Diğerlerine göre eksisi 2.0 olmasıysa öyle eksiye can kurban... Piyasasından 5000 TL düşük olması neden gerekiyor, onu da hala anlayamadım.

Mesela Adem ustanın satılığa çıkardığı araçta aynı bu araç gibi, özel ve diğer 626'lardan farklı bir araç. O aracın fiyatı nasıl normalse bu da gayet normal. Ama o aracın konusundaki yorumlar ile diğer aracın ilanındaki yorumlar çok farklı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi bu aracın piyasası yok, kaç tane xedos var ilanda? Öyle bir araç için herkes kendi fiyatını biçer.

Ama m3 olayı farklı. 2003-2006 model arası filtreledim, 40 bin tl üstü 27 tane m3 var, o aracın bu araçlardan hiç bir eksiği yok, fazlası var. Diğerlerine göre eksisi 2.0 olmasıysa öyle eksiye can kurban... Piyasasından 5000 TL düşük olması neden gerekiyor, onu da hala anlayamadım.

Mesela Adem ustanın satılığa çıkardığı araçta aynı bu araç gibi, özel ve diğer 626'lardan farklı bir araç. O aracın fiyatı nasıl normalse bu da gayet normal. Ama o aracın konusundaki yorumlar ile diğer aracın ilanındaki yorumlar çok farklı.

Bir çok şey yazdım yine sildim... :) Allah herkesin çarşısına hayırlı pazar eylesin.

Bk kasa otomatik ve manuel arayanlar elini çabuk tutsun... Yakın gelecekte bu rakamlara kalmayacaklar... ;)

Mazda 3 1.6 Dynamic 2006 Model 38.750 TL Galeriden satılık ikinci el Füme renk - 562695927

Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 39.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 559608973

Mazda 3 1.6 Dynamic 2004 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 533831086

Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 34.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 531536098

Mazda 3 1.6 Dynamic 2004 Model 34.850 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 557765039

Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 36.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 556253745

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt