Mazda 6 GG (2002-08) Aux Kablo Montajı Sonrası Oluşan Sorun

Mahmuttur

Sessiz
Araç Markası
2004- Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sigorta atmış gibi geliyor bana motor kısmındaki sigortalara da baktınızmı?
İki taraftaki sigortalara da baktım, hepsi çalışıyor. Biraz önce denedim gene olmadı. Galiba dünyada ilk kez yaşanan bir olay. Almanya daki sitelere de yazdım ama fikri olan dahi yok

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
İki taraftaki sigortalara da baktım, hepsi çalışıyor. Biraz önce denedim gene olmadı. Galiba dünyada ilk kez yaşanan bir olay. Almanya daki sitelere de yazdım ama fikri olan dahi yok
Benim başıma da bir olay gelmişti. Arabanın tüm dış aydınlatmaları ve kapı kilitleri gitmişti. Sigortalara tek tek bakmama rağmen patlamış olan sigortayı görememişim. Servis olayı çözdü. Yani sigortalar çok sinsi olabiliyorlar :)

Mahmuttur

Sessiz
Araç Markası
2004- Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Mavi
Benim başıma da bir olay gelmişti. Arabanın tüm dış aydınlatmaları ve kapı kilitleri gitmişti. Sigortalara tek tek bakmama rağmen patlamış olan sigortayı görememişim. Servis olayı çözdü. Yani sigortalar çok sinsi olabiliyorlar :)

Cevabınız için teşekkür ederim. Büyük ihtimalle servis çözecek, zaten kendimde anlamıyorum. Mevcut imkanlarla herşeyi denedim sonuç değişmedi.
Sorun çözüldükten sonra inşallah yazacağım

Mahmuttur

Sessiz
Araç Markası
2004- Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Mavi
Tekrar Herkese merhaba, sorun Radyadaymış, radyonun kendisi çalışmıyormuş(sanırım sökerken ben zarar verdim) ve içinde bulunan iki tane sigorta, gösterge paneli ve yol bilgisayarını çalıştırıyormuş. Yani kısaca 50€ gibi bir maliyeti oldu. ( yeni radyo araba çöplüğünden alındı)
Bütün üyelere iyi günler dilerim.

Ilgaz-p

Katılımcı
Tekrar Herkese merhaba, sorun Radyadaymış, radyonun kendisi çalışmıyormuş(sanırım sökerken ben zarar verdim) ve içinde bulunan iki tane sigorta, gösterge paneli ve yol bilgisayarını çalıştırıyormuş. Yani kısaca 50€ gibi bir maliyeti oldu. ( yeni radyo araba çöplüğünden alındı)
Bütün üyelere iyi günler dilerim.
sizin sorununuzun bir benzeri benim aracımda oldu, cd çaları tamir etmek için söktüm ve takdım aracın saat ve radyosu çalışıyor , saat ve radyo bilgi ekranında gösteriyor ancak kalorifer bilgiileri ekranda gözükmüyor, her ne hikmetse kalorifer çalışıyor ancak bilgi ekranında hangi sıcaklıkta ve hangi kademede olduğu gözükmüyor, arka resiztans, iç-dış hava alma ve AC, lambalarınında ışığı yanmıyor, ancak tuşlar görevlerini yapıyor, radyonun içinde nasıl bir sigorta olabilir acaba bende radyoyu söküp temizledim taktıktan sonra oldu, acaba içinde cam sigorta mı var ?
o kadar da söküp takarken kontağın kapalı olmasına dikkat ettim ama bende iki kere söktüm topladım acaba bir yerde kablo mu kopardım diye

hgocmen

Sessiz
Araç Markası
1998-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
Aracım 2004 mazda6. Bu kiti alsam aracıma uyum sağlar mı?

Ekli dosyalar

• 833A1F12-AB00-490D-810E-B15F70532AB6.jpeg
    833A1F12-AB00-490D-810E-B15F70532AB6.jpeg
    231.9 KB · Görüntüleme: 16

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Açıklamalar uygun gösteriyor,
Almışken usb ve aux çıkışlı alsanız çok fiyat farkı varmı bilmiyorum tabi.

Üst Alt