Arma Garage Ekrem Ustadan Paylaşımlar

RX8 EKREM USTA

Katılımcı
Araç Markası
Rx8 Mazda
Araç Renk ve Tip
Kırmızı R3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
bende öle dedim çekiciyi görünce lafımı geri aldım ..sınıra kadar başka çekiciyle gelmişler, sınırdan iterek geçirmişler ordanda vel elini İstanbul :D:D:D
19657185_1033686930100597_359587653970942946_n.jpg
19657209_1033686976767259_1319352330794528235_n.jpg
19748566_1033686880100602_3160668802018978096_n.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

RX8 EKREM USTA

Katılımcı
Araç Markası
Rx8 Mazda
Araç Renk ve Tip
Kırmızı R3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
evet ya domestos o kadar mesafeden gelmesi ilginç, adamcağız 12 bin euroya almış, doğru dürüst binemeden elinde kalmış,serviste uçuk bir rakam isteyince benimle iletişime geçti, ve burda , inşallah yardımcı oluruzda güleryüzle memleketine döner

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
evet ya domestos o kadar mesafeden gelmesi ilginç, adamcağız 12 bin euroya almış, doğru dürüst binemeden elinde kalmış,serviste uçuk bir rakam isteyince benimle iletişime geçti, ve burda , inşallah yardımcı oluruzda güleryüzle memleketine döner
Rabbm de senin yüzünü güldür sun abi;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Doğru adrese gelmiş, Allah kolaylıklar versin ustam. Allah utandırmasın. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Keyifle izledim ustam. Allah iyi insanların yolunu açık etsin. :)

Bir iki cümle röportajı yapan ablaya ayırmıştım ama videoyu izlerken geçti gitti. :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Aynı şekilde keyifle izledim. Veli abi muhabirin monoton sesi ya da vurguları acayip gelmiştir sanıyorum. :D Enteresan bir tonlama var gerçekten.
Ekrem ustam elektronik mühendisi olduğunu bilmiyordum, öğrenince daha da şaşırdım açıkçası. Elektronik nere, mekanik, motor revizyon nere. :) Çoğu makine mühendisi, otomotiv mühendisinin bile yapamadığı bir şey bu. Gerçekten helal olsun.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Aynı şekilde keyifle izledim. Veli abi muhabirin monoton sesi ya da vurguları acayip gelmiştir sanıyorum. :D Enteresan bir tonlama var gerçekten.
Ekrem ustam elektronik mühendisi olduğunu bilmiyordum, öğrenince daha da şaşırdım açıkçası. Elektronik nere, mekanik, motor revizyon nere. :) Çoğu makine mühendisi, otomotiv mühendisinin bile yapamadığı bir şey bu. Gerçekten helal olsun.
Makine muhendisi insaat muhendisi bunlar evde takiliyor artik issizlik zor :D bak bana hergun 15 km yuruyus yapiyorum. Kuzen var marmara makine muh, izmir fen lisesi mezunu aykusu benden kat kat yuksek oss sampiyonu evde aksama kadar nargile iciyor :D

Üst Alt