Alınık Temiz Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
düzce civarında aktif üyemiz varmı ?
bu ilan uzun süredir takibimde idi eski sahibinden itibaren hatta istanbul kartaldan ilan vardı satıldı ve kısa bir süre içinde tekrar ilanda gördüm aradım sordum neden kısa bir sürede satılık olduğunu uzun uzun konuştuk araçdan yana değil yani ben ona ikna oldum tabi doğru yalan bilemiyorum şimdilik eski sahibinin numarasını verdi onada sordum adresler alıp doğruyu söylediğini kendimce teyit ettirdim ama bir arkadaş göz atsa daha iyi olacak
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...66-bg-deyisensiz-lokal-boyali-635961558/detay
Aracı galericiler sitesine gitmesini sağlayabilirsen baktırabilirim...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Plaka yeni. Aracı yeni almış. Memnun olsa Bu aracı niye satsın.
İlan da açıklama yapmayı kendisine eziyet gören kimselerin ilanına bakmıyorum bile.
Dersin ki bu araca bak. Musait olduğum zaman a dan Z ye baktırayım senin için.
Eyvallah Mustafa kardeşim dediğin gibi de olabilir, kiminde de o ilgi yok yani açıklama yazayım diye, ilk önce mantıklı gelmişti ama hasar sorgu yapınca vazgeçtim gibi emin değilim
Aracı galericiler sitesine gitmesini sağlayabilirsen baktırabilirim...
Sağolun hakan hocam kocaelide bir arkadaş ile irtibat kurduk Ayhan abi ile yakınlar. Ayhan abi getirsin bakalım demiş ancak hasar kayıt düşündürdü ve direksiyon da ufak titreşimden bahsetti adam o yüzden biraz duraksadım şu an 12 hasar kaydı var birde Ayhan abi airbag ler açık gibi ama görsem daha iyi deyince göstermekten de vazgeçebilirim.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Yeşili devi de kaçıracaksın korkarım :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Çember daraldı :)
Aliağa da satılık bir mazda 6 var fotoğraflar biraz az mesajlaşıp buluştuk dün kendisi menemen e geleceğini söyledi öyle olunca mesafe kısaldı gidip inceledim araç beklediğimden iyi çıktı hb kasa pek sevmezdim ama yakından fena değil kullanıcısı tam benim kafadan bütün sarf ürünler servisten kapı gergileri ve dış cam çıtaları yenilenmiş. 3 4 motor yağında bir şanzıman yağında değiştiriyor bakım kitapçığı tutuyor.şanzıman dediği gibi vites geçişleri yok gibi sürüşü rahat.lpg montajını o yaptırmış ve bagajda ki soobwoofer kenara alınmış. Sadece tüp kiti montajı daha seçici olabilirmiş.birde direksiyonda minik bir tatsızlık hissettim. Ama haftasonu olduğu için ustalarıma götüremedim. Hafta içi de satıcı çok yoğun olduğunu ustalar uzak VS dedi ama ılımlı biri ikna ederim gibi geliyor yada bir şekilde buluşuruz. Ha birde dış boya var tutmamış yakından hiç belli değil 2 3 metreden net belli oluyor.4 5 günlük bir düşünme sürem var bu araç için yani kendime süre biçtim :D bu aracı almak istersem bir miktar kredi kullanacağım buda düşündürüyor.
İç kondisyon iyi sayılır orta ekranın solu çalışmıyor hatta bir aralar ekran almış ama makyajlı kasaya aitmiş sonra uğraşmamış CD çalar çalışıyor bose ses sistemi güzel.
LPG montajı doğru yerde mi bilmiyorum bunlarda manifold da kelebek varmı?
Değişken subab teknolojisi makyajlı da mı motor kapağını hemen söktüm yazısını hatırlamıyorum.
41965
41966
41967

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yazdıkları ve anlattıkları tatminkar, kredi sadece parayı tamamlamak için değil bir miktar da bakım işin olacak, onun için de gerekecek gibi. Arkadan da bir resmi olaymış keşke. Fiyat abartılmamış, pazarlığı da varsa bence düşünülebilir, alternatif yoksa eğil, varsa sökül :D hakkında hayırlısı olsun Süleyman

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Arkadan foto çekiyorum diye video çekmişim ama bir yandan da yağmur yağıyor telefonu da korumaya çalışıyorum belki satarım diye :D
Pazarlık olarak 40 dan satışa çıktı 2-4 gün içinde 38 oldu dün akşam baya uğraştım ama 36 oldu son Rakam.
Bakım bakım mı o ne gezer bazar da :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190120-093632.jpg
    Screenshot_20190120-093632.jpg
    145.4 KB · Görüntüleme: 18

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Off bir marşpiyel bir spoiler en kibarından, çay demle iç karşısında :D 35 e kimse üzülmesin, hayırlı olsun :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Off bir marşpiyel bir spoiler en kibarından, çay demle iç karşısında :D 35 e kimse üzülmesin, hayırlı olsun :)
Bakalım abi inşallah
Temiz mi kirli mi bilmiyorum ama yakışır kardeşime bi zidooz... ;)

Eyvallah kardeşim bana e sınıfı yakıştırdığın için :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Motor koruma plastiği olmayan araçlara şüpheyle bakıyorum, o plastik nasıl kaybolur yada kırılır takılmaz hale gelir :rolleyes:

Urfa'da böyle motor kapağı olmayan bir araca bakmıştım. Sahibine sordum burda kapak neden yok.
El_cevap : Bilmiyorumki usta takmamış heralde :naslyany:

Süleyman seni Akkort paklar. Bu kadar bütçelere çıkıyorsan en mantıklı tercih 2.4 Accord bana göre. Hem performans, hem sorunsuzluk hemde xedos gibi legacy gibi parça korkusuda olmaz ;)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@HakanEMRE hocam Legacy nin yeri ayrı parça sorunu subaru nun hiç bir modelinde yok ayrıca sen parça satıyorsun grank sıfır orjinal 2500 lira olan bir japon aracı söyler misin :) ben parça sorunu görmedim legacy de.
o arabayı bir gün alacağım xedos zaten düşünmüyorum.
Motor kapağı sağda akünün üzerinde ben çıkarttım zaten. orjinal aksesuarı olmayan hiç bir arabaya bakmadım :) subwoofer tüp montajda atılır oda mevcut ;)
Accord 2.4 mümkün değil hocam 36 ya çıktık sayılmaz bile daha malesef.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Yani pek öyle bakmıyorum beni legacy ye iten 626 lar a selam olsun :D sonra da iyi oldu ama bakış açım değişti. bakalım 5 güne belli olur her iki araç da gönlümde idi :hhhhhh:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Gel @suleyman kafanı karıştırayım :D

Örnek bir araç;

Not: deri koltuklara dikkat
Teşekkürler murat abi istanbulda bir öğretmen arkadaş ile görüştüm bana baya videolar falan attı araba güzel ama lakin bugün mazda 6 yı aldım :)
Bugün detaylarını attığım MAzda 6 yı satın aldım arkadaşlar böylece araba arama derdinden kurtulmuş olduk :)İşlerde yoğunluk var onları halledeyim atarım fotoları herkese çok teşekkürler.
Hissettiğim avantajlar sürüşü güzel donanımı yeterli alışkın olduğumuz marka ustalarımın olması birde beklediğim yükseklikte olması gibi.
Bakalım detaylar yakında ;)iyi akşamlar herkese
@Erçay danışmanlığın için ayrıca teşekkürler bir çok şey öğrendim senden bir gün subarum olacak ;)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle binmeni dilerim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt