Alınık Otomatik Araç

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Bu nasıl
Görünürde iyi ama LPG uyumsuzluk sorunu nedir bu motorda bilmiyorum. Daha derli toplu eli ayağı düzgün ama LPG problemi varsa aynı paraya 3-4 yaş daha genç D segment var (örn; Avensis), sorun yoksa LPG açısından güzel tercih

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

alijo

Sessiz

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Bu arabayı benim gruba koymuştu, başladık bitince çekilişle hediye edicez felan, bir ara millete ters cevap felan verdi demir yumruk olarak olaya dahil oldum, burda benim borum Öter mesajıni her taraf hissettirdim. Hissettiririm çünkü ne yapayım ben böyleyim:)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bu arabayı benim gruba koymuştu, başladık bitince çekilişle hediye edicez felan, bir ara millete ters cevap felan verdi demir yumruk olarak olaya dahil oldum, burda benim borum Öter mesajıni her taraf hissettirdim. Hissettiririm çünkü ne yapayım ben böyleyim:)
Sen varsın diye dahil olduğum grubtu. Geçen yıl galiba,o anki çok bilmiş yöneticisi İbrahim diye biri,adamın birinin lastik değişim hakkında , lastikler hakkında bilmiş bilmiş sallayıp üreticiler bile iki yıl ömür veriyor yazmış . Hiç müdahil olmam ama adamın lastiklerinin daha gideri var ve buna inanmış. Kıyamadım yazdıklarına katilmadigimi belirtip hangi yürekli ureticiymis yazda bilelim dedim. Beyim buna bozulmuş,cevap veremeyince gruptan atmış. Azcik dokununca atmış hasbam . Sonradan farkettim, hemen aklıma burası geldi. İyiki Garaj gibi belli seviye üstü forumumuz var derdim. Acandan actirandan Allah razı olsun:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sen varsın diye dahil olduğum grubtu. Geçen yıl galiba,o anki çok bilmiş yöneticisi İbrahim diye biri,adamın birinin lastik değişim hakkında , lastikler hakkında bilmiş bilmiş sallayıp üreticiler bile iki yıl ömür veriyor yazmış . Hiç müdahil olmam ama adamın lastiklerinin daha gideri var ve buna inanmış. Kıyamadım yazdıklarına katilmadigimi belirtip hangi yürekli ureticiymis yazda bilelim dedim. Beyim buna bozulmuş,cevap veremeyince gruptan atmış. Azcik dokununca atmış hasbam . Sonradan farkettim, hemen aklıma burası geldi. İyiki Garaj gibi belli seviye üstü forumumuz var derdim. Acandan actirandan Allah razı olsun:)
Amaç üzüm yemek olunca; kaliteli ve içeriği dolu yerler hakkını veriyor. Fakat, bağcıyı tartaklayalım zihniyetine ne desen boş. İyiliği, doğruluğu, bilgiyi soksan durmaz.

Bi sayfada yardımcı olmak için forum linkini verdim, yöneticisi reklam yapma dedi... Neyin reklamı dedim, Mazda Garaj'ın o taraklarda bezi olmaz verdiğim bilgi doğru mu değil mi? Yardımcı olur mu olmaz mı? Buna bak dedim... Sonra da kovulmadan sayfadan istifa ettim... :kedicik:

Ülke çığırından çıkmış, her alanda bu pespayelik hissediliyor maalesef. Allah iyileri kötülerin şerrinden muhafaza eylesin inşallah.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sonra da kovulmadan sayfadan istifa ettim... :kedicik:
Valla abi normalde Maximanin büyük gruba uyeydim. Sonra baktım Ercay reis başka grup açmış orayada katıldım. Tabi Ercay Maximadan elini ayağını çekince grubu bırakmış. Bir kaç kişi yönetici niyetine devam ettirdiler galiba. Bende bakmiyordum hiç ama o gün denk gelmişti. Neyse önemli bir şey değilde buranın kıymetini belirtmek için yazmıştım.
Lada grubunda da sevilmezdim. Adamlara kronik hararet sorununu kabul ettiremedim edin yıllarca. Harici fan takıp paylaşım yapıyorlar diyorum oğlum hani hararet sorunu yoktu la diye yine kabul etmiyorlardı:)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
O Grubu kuran benim, ben varken her türlü seviyesizliklere engel oluyordum. Yönetici yaptıklarım da dahil. Sonra çok vaktimi alıyor diye bıraktım çocuklara siz devam edin diye :) çıktıktan sonra çok geri gel diye mesajlar geldi ama dönmek istemedim. Kiramadigim birkaç kişi daha benzer istekte bulununca normal üye olarak geri döndüm. Tabi hemen yönetici yapmışlar :) ama ilgilenmiyorum hâlihazırda, yönetici görünümlü paylaşımda bulunmayan pasif üyeyim :) öyle de kalırım, geri dön mesajları da böylelikle kesildi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bişi var grupta malum sitede ilanda mi bilmiyorum
Screenshot_2023-04-01-21-35-02-19_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
@Erçay biliyorum üstat öyle olduğunu. Senlik hiç bir şey yok zaten. Senin gibi insanların olduğu platformlarda olmaktan mutluluk duydum hep.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
1 yıl yoktum, o ara olmuştur muhtemelen bu mevzu :) neyse fıkra dağılmasın pardon otomatik araç arama konusu dağılmasın

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Üst Alt