Adem Usta'dan Amaca Göre Amortisör Tavsiyeleri

İlhan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Merhaba arkadaşlar 99 model 626 aracım için amortisör almam lazım gazlı mı yağlı mı tavsiye edersiniz araç sanki tabiri caizse yayları kesik Tofaş gibi en küçük çukurda aracı sallıyor oda beni rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba arkadaşlar 99 model 626 aracım için amortisör almam lazım gazlı mı yağlı mı tavsiye edersiniz araç sanki tabiri caizse yayları kesik Tofaş gibi en küçük çukurda aracı sallıyor oda beni rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim
Mesajının taşındığı bu konuyu incelemekte fayda var. Şahsen, konfor için yağlı, yol tutuşu için gazlı tavsiye ederim.

veli

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
merhabalar mazda 3 2011 model aracım için ön amortisör gerekli ne önerirsiniz? yada nereden alabilirim?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Herkezin bekletisi ve bakışı farklı

Sasch marka amörtisör takılı (2 günlük) Kullandım tam ben sert severim ama çok sert geldi bana

Kyb takılı ( 2 günlük) sasch a göre daha yumuşak ama orjinale göre bi tık daha sert ama

sarpworks

Katılımcı
Araç Markası
Mazda CX 9
Araç Renk ve Tip
White Pearl
Herkezin bekletisi ve bakışı farklı

Sasch marka amörtisör takılı (2 günlük) Kullandım tam ben sert severim ama çok sert geldi bana

Kyb takılı ( 2 günlük) sasch a göre daha yumuşak ama orjinale göre bi tık daha sert ama

Orjinal amortisorleri KYB urettigini biliyorum. En azindan cx9 un ki oyle.

Üst Alt