Alınık 15 Bin TL'ye Kadar Araç Marka/Model Fikirleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tüm modelleri not aldım. Fikirler için teşekkür ederim. :) Daha uygun bir zamanda tekrar yazacağım. Araç modelleriyle ilgili (varsa) olumlu olumsuz görüşleri de merak ediyorum.

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Önümüzdeki yıllar sıkıntılı yakıt tüketimi ve masraf önemli. Çok da duygusal yaklaşmamak lazım. Parametreler neye uyuyorsa o. Saxoysa saxo, twingoysa twingo arkadaş. :cool:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Önümüzdeki yıllar sıkıntılı yakıt tüketimi ve masraf önemli. Çok da duygusal yaklaşmamak lazım. Parametreler neye uyuyorsa o. Saxoysa saxo, twingoysa twingo arkadaş. :cool:
Tamamen işlevsellik üzerine düşünüyorum ben de. F/P neyse ona odaklanacağım. Duygularımız artık cebimizde. :) Saxo ve Twingo da ciddi değerlendirdiğim araçlar. Temelde HB ve küçük araç planım var. Eşimin acemiliğini atması için de tampon far sinyal gibi kaporta parçalarının da ucuz olmasını önemsiyorum. :)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Ford Fiesta Flair, gülen panjurlu olanı daha makbul, cok güzel, seri, ekonomik ve kompakt araç. Tavsiyemdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fieata Flair'i de eklemelisin bence. Ve almadan önce araçları birebir incelemeni tavsiye ederim.
Tamamen işlevsellik üzerine düşünüyorum ben de. F/P neyse ona odaklanacağım. Duygularımız artık cebimizde. :) Saxo ve Twingo da ciddi değerlendirdiğim araçlar. Temelde HB ve küçük araç planım var. Eşimin acemiliğini atması için de tampon far sinyal gibi kaporta parçalarının da ucuz olmasını önemsiyorum. :)

mazdasever

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Bana kalırsa şu an doların düşmesini beklemek biraz daha iç açıcı bir fikir. (Güncel Dolar Kuru)
Ülkemizde çakal, kendini zeki sanan 2. el araba satışı yapan şahsiyetler fiyatları arttırdığı için bırakın ellerinde kalsın satamasınlar. Mecburen inmek zorunda kalırlar bir zaman sonra zaten :)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Bana kalırsa Fiesta Flair ismi geçen Fransız Saxo ve Twingodan daha kaliteli, keyifli, parça temini kolay, saglam ve zevklidir.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Fiyatlarına baktım da eli yüzü düzgün olanlar 20 bin tl civarında seyrediyor.
Ben satarken de vardı 20 isteyen aylarca bekliyorlar öyle ilanda. Adam akıllı satıcı olsalar 17 civarı bi rakama bırakırlar diye tahmin ediyorum

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Corsa B kasalara "ölmeyen kasa" "ölümsüz kasa" gibi isimlendirme yapılıyor. Gördüğüm kadarıyla da sağlam olduğunu düşündürüyor. Corsa C kullanmıştım sağlam, kapıları dolu dolu taş gibiydi. Konu fiyata gelince biraz üst kalabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt