Yenilenen Peugeot 508

Mazda Garaj

Sessiz
Evet yenilenen Peugeot 508 tanıtılmaya başlandı. Alternatif motor seçenekleri olduğu gibi, otomatik vites seçeneği de var. Hem benzinli, hemde dizel motorda otomatik vites seçeneği konulmuş.

1.6 Dizel motor seçeneğinde, ETG6 adı altında otomatik vites seçeneği var. Bu şanzıman hakkında ilk zamanlar tam otomatik şanzıman deniliyordu. Ama hayata geçirildiğinde öyle olmadığı anlaşıldı. Ama uzmanların dediği Citroen'in MCP, Peugeot'un Auto6r şanzımanından daha performanslı ve konforlu olacağı söyleniliyor.

İlerleyen günlerde araçla ilgili izlenimlerde ortaya çıkar. Aracın başlangıç fiyatı ise 86.500.-Lira.

Aracın teknik ve donanım özellikleri şu şekilde.

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Önden fena olmamış, makyajdan çok yeni kasa gibi. Hatta şu bir türlü çıkamayan Mondeo'ya benziyor. Arkaya bir türlü alışamadım ama içerisi güzel gözüküyor. %90 filolara satacaklar ne diye kasmışlar ki gerçi :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İç sadeliği hoşuma gitti, direksiyon berbat, ön tasarım fena değil, bir buçuk tonluk arabaya 115 hp 240 torkluk opsiyon koymuş, bildiğin leş.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kasaya bakınca; çok asortik bir araca benziyor ama içi bildiğin Renault Fluence gibi.

Uzun, büyük bir araç olmasından dolayı bir önceki kasalar bile çok hoşuma gidiyordu ama motor ve beygir gücünü göz önünde bulundurdugumda tam bir fiyasko...

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yeni gözdem (muhtemelen 5-6 sene sonra) olacak :)

508 gt line

52871

mehmet_spb

Buzlar Ülkesi
Araç Markası
2018-Mazda Cx9,
Araç Renk ve Tip
Siyah
Bu Fransız arabalarına hiç alışamadım benim gözümde hep 3 sıfır yenik başlıyorlar. O yüzden sanırım piyasasına hep Fransız kalıyorum

Üst Alt