Yeni Mazda 3 Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
kardeş merhaba bielefeld ile alakan ne ? doğum yerim orasıda :D
Kızım, Türk Alman üniversitesi'nde okuyor geçen yaz Bielefeld'de yaz okuluna gitti... Oraya yakın Osnabrück (Melle) de akrabalar varmış onlarla tanıştı, akrabalar da sizde gelin diye ısrar ettiler, ben çalıştığım için gidemedim hanım gitti oraları gezdi geldi. :)

Benim doğum yeri de, Ehingen - Ulm

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
46134

ayd

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bence kendi ayarındaki bütün arabalardan daha güzel bir tasarımı var sedan modelin. Hatchbackin ise arka tekerlek üstü çok kötü. Son resimdeki gri m3 e de beyazdaki jantlar takılırsa daha bir yakışıklı olur. Arabanın ve benim ciddi kronik sorunlarımız olmazsa, inşallah en geç 5 sene sonra kavuşuruz:)

Araç Markası
Clio
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
İnsanın içi gidiyor. Şu arabaları belki Türkiye’ye getirmeyecekler. Umarım 1.5 motorla getirirler de alabilelim yoksa bakmaktan başka hiç bir şey yapamayacağız. 1.5 motorla gelirse arkadaşlar benzinli otomatik power sense beyaz deri acaba fiyatı ne olur? 250 den yukarı mıdır sizce ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İnsanın içi gidiyor. Şu arabaları belki Türkiye’ye getirmeyecekler. Umarım 1.5 motorla getirirler de alabilelim yoksa bakmaktan başka hiç bir şey yapamayacağız. 1.5 motorla gelirse arkadaşlar benzinli otomatik power sense beyaz deri acaba fiyatı ne olur? 250 den yukarı mıdır sizce ?
Fiyatlar öyle hızlı tırmanıyordu ki, canım ülkemde... Hızına kimse yetişemiyordu. :p

Şaka bir yana, bu günden yarınları tahmin etmek "iyimser olarak" mümkün değil maalesef.

Üst Alt