Thule Kayak-Snowboard Taşıyıcı

kalimero

Sessiz
Selam arkadaşlar elimde mazda 2 den çıkarılmış thule marka kayak ve snowboard taşıyıcısı var. ( Taşıyıcı bar+Taşıyıcı ayak+Kayak taşıyıcısı )
Bu thule bütün mazda araçları için uyumlu ve uygundur.

Fiyat: 850 TL

b9443bef165218a5433408f7be3b66bd.jpg

bf0af4277a778a65608093f39d3becd0.jpg

bc51608b532d1a57cdce6dee14a406e1.jpg

153d97f1a2db832db551489b86c60367.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hayırlı satışlar olsun , meraklısı için güzel bir ürün olsa da sıfır fiyatı 948 TL olan bu taşıyıcıyı satabilmek için fiyatı biraz daha revize edebilirsiniz.

kalimero

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar olsun , meraklısı için güzel bir ürün olsa da sıfır fiyatı 948 TL olan bu taşıyıcıyı satabilmek için fiyatı biraz daha revize edebilirsiniz.

Thule’ye gidip tek tek parça fiyatı almak isterseniz aldığınız rakam benim verdiğim rakamın 3 misli kadardır.
Ve arzu eden mazdadan alabilir.
Kimseyi bu ürünü almak için zorlamıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Thule’ye gidip tek tek parça fiyatı almak isterseniz aldığınız rakam benim verdiğim rakamın 3 misli kadardır.

Bu ürünü alın diye zorluyorsunuz diye bir niyet veya ima yok ki, sadece SİZE YARDIMCI OLMAK adına sıfırına yakın ikinci el fiyatı olduğu belirtildi... Ayrıca, google'da parça kodu ile aratıldığında, tüm dünya genelinde sizin paylaşmış olduğunuz fotoğraflar ile bire bir fotoğraflar çıkıyor, Türkiye resmi sitesinde de ayrı ayrı olarak belirtilmemiş ve yine aynı fotoğraflar mevcut... Haliyle fiyat araştırması yapanların önüne çıkacak tablo budur... ;)

666.JPG

kalimero

Sessiz

kalimero

Sessiz
Bu ürünü alın diye zorluyorsunuz diye bir niyet veya ima yok ki, sadece SİZE YARDIMCI OLMAK adına sıfırına yakın ikinci el fiyatı olduğu belirtildi... Ayrıca, google'da parça kodu ile aratıldığında, tüm dünya genelinde sizin paylaşmış olduğunuz fotoğraflar ile bire bir fotoğraflar çıkıyor, Türkiye resmi sitesinde de ayrı ayrı olarak belirtilmemiş ve yine aynı fotoğraflar mevcut... Haliyle fiyat araştırması yapanların önüne çıkacak tablo budur... ;)

Ekli dosyayı görüntüle 39756

İlginiz için teşekkür ederim.

Üst Alt