• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Satılık Mazda 3 Mirai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ben Kasım'da arabayı aldım 2 ay anca dayanabildim benzin işine.atiker LPG taktırdım ortalama 7.9 gösteriyor 7000 km oldu.kesinlikle tavsiye ederim.bu memlekette maalesef benzinli arabaya binmek büyük lüks.

FatihC

Sessiz
Araç Markası
2012-Mazda 3 Mirai AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ben aracımı 56.000 Km de aldım. Önceki sahibi LPG taktırmıştı. Şu an yakıtından gayet memnunum. Sadece motor sağlığı için arada bir yarım depo benzin harcıyorum. Sadece denk gelseydi benzinli alıp LPG yi kendim taktırmak isterdim.

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkadaşlar 70.000 TL ye bırakıcam. İsteyen olursa bulunduğu ile aracı getirebilirim.Ayrıca 50.000 bakımını yaptırıp öyle teslim edicem. Hayırlı günler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Arkadaşlar nakit paraya ihtiyaç var o yüzden takasa da açığım. Üzerine nakit alabileceğim araçlarla takasa girebilirim.Saygılarımla
Not:Takas için telefondan görüşelim.
Tel: 05074046110

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Arkadaşlar 70.000 TL ye bırakıcam. İsteyen olursa bulunduğu ile aracı getirebilirim.Ayrıca 50.000 bakımını yaptırıp öyle teslim edicem. Hayırlı günler...
Hocam 70den itibaren Sky3 ler başlıyor, heleki 77-80 bandında Power donanımlı olanlar var. İnş istediğiniz bu fiyata satabilirsiniz ama bence çok zor.

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Hocam 70den itibaren Sky3 ler başlıyor, heleki 77-80 bandında Power donanımlı olanlar var. İnş istediğiniz bu fiyata satabilirsiniz ama bence çok zor.

Hocam 70.000 den başlıyor dediğiniz Sky3 ler hep boş paket. Direksiyonun üzerinde tuş bile yok. Ayrıca bende 77-80 bandında power paket çok aradım ama hasar kayıtsız, hatasız bi tane bulamadım. O yüzden bu araca bu para bence çok değil. Eski kasa Honda Civic 2009-2011 modellerine baktım.Takas yapayım ihtiyacım olan nakiti bulurum dedim.Bu temizlikte olana 70.000 fiyat çekiyorlar.Yazık bu Mirai’nin FD kasa Honda Civic kadar değeri yok mu yaniBilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum yoksa piyasa haddinden fazla mı ileri gidiyor takdir siz değerli kardeşlerimin...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hocam 70.000 den başlıyor dediğiniz Sky3 ler hep boş paket. Direksiyonun üzerinde tuş bile yok. Ayrıca bende 77-80 bandında power paket çok aradım ama hasar kayıtsız, hatasız bi tane bulamadım. O yüzden bu araca bu para bence çok değil. Eski kasa Honda Civic 2009-2011 modellerine baktım.Takas yapayım ihtiyacım olan nakiti bulurum dedim.Bu temizlikte olana 70.000 fiyat çekiyorlar.Yazık bu Mirai’nin FD kasa Honda Civic kadar değeri yok mu yaniBilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum yoksa piyasa haddinden fazla mı ileri gidiyor takdir siz değerli kardeşlerimin...
Elbette istediğiniz fiyatı yazmkta özgürsünüz. Benim demek istediğim başkalarının fiyatlarına bakıp fiyat yazarsanız aracınız satılmaz, satmak istiyorsanız ederini yazmanız lazım. İnsanlar sıfır liste fiyatına bakıp araçlarına fiyat yazıyorlar ama bayiler şu an satışlar düştüğü için liste fiyatı üzerinden 20-25 bin lira indirim yapıyorlar. Yanlış fiyat yazan satıcılar sizi aldatmasın. Aracınızı satmak istiyorsanız bence hakkı olan ederi yazın satın. Bizim düşüncdlerimiz elbette tavsiye niteliğinde takdir sizin, hayırlı satışlar :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Elbette istediğiniz fiyatı yazmkta özgürsünüz. Benim demek istediğim başkalarının fiyatlarına bakıp fiyat yazarsanız aracınız satılmaz, satmak istiyorsanız ederini yazmanız lazım. İnsanlar sıfır liste fiyatına bakıp araçlarına fiyat yazıyorlar ama bayiler şu an satışlar düştüğü için liste fiyatı üzerinden 20-25 bin lira indirim yapıyorlar. Yanlış fiyat yazan satıcılar sizi aldatmasın. Aracınızı satmak istiyorsanız bence hakkı olan ederi yazın satın. Bizim düşüncdlerimiz elbette tavsiye niteliğinde takdir sizin, hayırlı satışlar :)
Bu durumu ne objektif bakış açısıyla yorum yapanlar satıcılara kabul ettirebiliyor ne de satıcılar objektif bakış açısıyla hareket edebiliyor... :)

Her Mazda sever ister ki, satılık Mazda lar muadilleri ile başa baş listelensin ama bu ülkede mümkün değil maalesef... Birde üstten gelen BM kasa gerçeği var ki Mirai ne yapsın... :)

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bu durumu ne objektif bakış açısıyla yorum yapanlar satıcılara kabul ettirebiliyor ne de satıcılar objektif bakış açısıyla hareket edebiliyor... :)

Her Mazda sever ister ki, satılık Mazda lar muadilleri ile başa baş listelensin ama bu ülkede mümkün değil maalesef... Birde üstten gelen BM kasa gerçeği var ki Mirai ne yapsın... :)

“67.000 e bırak” mı diyorsun Veli abi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Her ne kadar dop dolu bir araç olsada Mazdacılar üst kasası varken aynı paraya neden bir alt kasasını alayım diye düşünüyordur. Hatta diğer marka fanatiklerinde durum böyle bence.
Bazı donanımları eksik olabilir ama motor teknolojisi, yalıtım, tasarım gibi üstünlükleride var.

Mirai hastası biri talip olabilir, beklemek lazım hayırlı nasipler...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Arkadaşlar nakit paraya ihtiyaç var o yüzden takasa da açığım. Üzerine nakit alabileceğim araçlarla takasa girebilirim.Saygılarımla
Not:Takas için telefondan görüşelim.
Tel: 05074046110

Manuel impressive ile takas düşünür müsün hocam ? Lütfen düşünmem de :)

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Manuel impressive ile takas düşünür müsün hocam ? Lütfen düşünmem de :)

“Düşünmem” Kemal... Otomatik olaydı olurdu. Arabayı benden çok hanım kullanıyor. Bayan için de en uygunu otomatik...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
“Düşünmem” Kemal... Otomatik olaydı olurdu. Arabayı benden çok hanım kullanıyor. Bayan için de en uygunu otomatik...

Teşekkür ederim:) araban temiz masallah dusunurum deseydin kafam karışırdı :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

emrahunal0258

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Mirai - 2012
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Mesela şu 10 bin km'deki araç için istenen paraya aynı paket bayiden 0 km araç alınabiliyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...3008-1.6-bluehdi-prime-editio-587641207/detay

Herkes malına istediği rakamı yazmakta özgür. İstediğiniz rakama satabilirseniz bize hayırlı olsun demek düşer. Ama eminim bu satış forumdan olmaz. O yüzden ilan sitelerini kovalayın bence.

Abi Sahibinden.com’ a zaten koyacam da maksadım bu temizlikte ve bu dolulukta ki araba,bilmeyen adama gitmesin. Değerini bilecek, arabadan anlayan adamlara gitsin diye buraya koydum. Ayrıca birçok kez ilana koydum adam beni arayıp “arabada double teyp yok. Ben daha arabaya double teyp alacam biraz fiyatını düş”, “ Arabada tüp yok ben götürüp en az 3500 TL ye tüp takacam masraf edicem” gibi saçma konularla gelen insanlar var. Bu tarz insanlarla yüzgöz olmamak için önceliğim burası. Burda olmazsa artık dediğiniz yerlere ilan veririm...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Abi Sahibinden.com’ a zaten koyacam da maksadım bu temizlikte ve bu dolulukta ki araba,bilmeyen adama gitmesin. Değerini bilecek, arabadan anlayan adamlara gitsin diye buraya koydum. Ayrıca birçok kez ilana koydum adam beni arayıp “arabada double teyp yok. Ben daha arabaya double teyp alacam biraz fiyatını düş”, “ Arabada tüp yok ben götürüp en az 3500 TL ye tüp takacam masraf edicem” gibi saçma konularla gelen insanlar var. Bu tarz insanlarla yüzgöz olmamak için önceliğim burası. Burda olmazsa artık dediğiniz yerlere ilan veririm...
Hocam aracın temizliği ile ilgili hiçbir sıkıntı yok ve sattığınız araç Mirai :) Ama aracı bilen biri alsın diyorsanız ve bu kişi forumdan biri olacaksa bence fiyatta bir düzenlemeye gitmeniz gerekecektir. Çünkü forumdaki üyelerimizin çoğu Mazda piyasasını biliyor ve sizde aracınız Mazdayı bilen birisine gitsin istiyorsanız biraz indirim gerekecek diğer türlü Can'ın da dediği gibi Sahibindene ilan açmanız daha faydalı olacaktır. İnşallah gönlünüzdeki fiyata satabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt