Port Bagaj ve Çeki Demiri Hakkında

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Muayeneye portbagajla girdim.

Port bagaj muayeneden geçiyor ama şartları var
Sağdan soldan önden arkadan arabadan taşmayacak.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
58048

harika bişey yaa elime geceni atıyorum içine

gecenlerde yine doldurmaya başladım hanım dedi bagajda ne var?
Bişey yok ee neden tabuta koyuyorsun valla ne bilim alışkanlık oldu

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Twingo camiasında da çok heves ediyorlar buna ama neredeyse tamamı sırf görüntü için takıyor.
Twingoyla İstanbul'a gittim 2 kişi + kedi ve 8-10 günlük kıyafet ıvır zıvır yanında saksılı bitki vs de koyduk ama ihtiyacım olmadı. Hatta koltuğu bile yatırmama gerek kalmadı ve yine hatta bagajdaki pandizotu da çıkarmama gerek kalmadı.

Belki kamp benzeri etkinliklerde sandalye ve çadır için gerekli olabilir ya da bebekli aileler için gerekli olabilir. 626'da bunun için de ihtiyacım olmadı, hatta blablacar kullanırken de bagaj yetti. yurtdışı geziler için gerekli olur ama.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Twingo camiasında da çok heves ediyorlar buna ama neredeyse tamamı sırf görüntü için takıyor.
Twingoyla İstanbul'a gittim 2 kişi + kedi ve 8-10 günlük kıyafet ıvır zıvır yanında saksılı bitki vs de koyduk ama ihtiyacım olmadı. Hatta koltuğu bile yatırmama gerek kalmadı ve yine hatta bagajdaki pandizotu da çıkarmama gerek kalmadı.

Belki kamp benzeri etkinliklerde sandalye ve çadır için gerekli olabilir ya da bebekli aileler için gerekli olabilir. 626'da bunun için de ihtiyacım olmadı, hatta blablacar kullanırken de bagaj yetti. yurtdışı geziler için gerekli olur ama.
bekardım astinam vardı bagaj yetiyordu. sonra ne mi oldu evlendim ve artık 2 ailem oldu. :) zaman biraz daha geçti 1 çocuk oldu, biraz daha geçti 1 çocuk daha oldumu 2 çocuk :)

İnsanların ihtiyaç doğrultusundanda cidden çok iyi. Bu sene @mustafayk uğrayamadım ama gecen sene uğradığımda @mustafayk görmüştü bagaj + port + arka koltuk yarım dolu.

bu sene nasıl oldu derseniz değişecen bişey yok bagaj + port + arka koltuk yarım dolu.

Şimdi ki resim 10 günlük tatilden. Hanım ben ve 2 ufaklık, bagaj dolu, port resimdeki gibi bu sefer arka koltuk değil ön koltuk dolu :)

neydi o atasözü :)

Not: port yokken ne yapıyorduk köyden gelen araçlara boyun büküp bişeyleri zaman içinde gönderiyor yada yer sıkıntımız var diye bişeylerden fedakarlık etip zevkimizi ve keyfimizi yarıda bırakıyorduk.

Kısa bi anı :
yiğen linea ile tek başına köye gitmiş öyle kafasına esmiş bi hava alıp gelecekmiş 1 hafta sonrada ben bizimkileri almaya gidecem babamı aradım mevcut hali ile lazım olmayan ne varsa yiğen ile gönder.

yiğen geldi arka koltuk ve bagaj dolu ulan ne seviniyorum yüküm az olacak diye, köye bi gittim ulen yine benim bagaj arka koltuk yarım dolu :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
bekardım astinam vardı bagaj yetiyordu. sonra ne mi oldu evlendim artık 2 ailem :) zaman biraz daha geçti 1 çocuk oldu, biraz daha geçti 1 çocuk daha oldu mu 2 çocuk :)

İnsanların ihtiyaç doğrultusundanda cidden çok iyi. Bu sene @mustafayk uğrayamadım ama gecen sene uğradığımda @mustafayk görmüştü bagaj + port + arka koltuk yarım dolu.

bu sene nasıl oldu değişecen bişey yok bagaj + port + arka koltuk yarım dolu.

Şimdi ki resim tatilden 10 günlük hanım ben ve 2 ufak kızım. bagaj dolu, port resimdeki gibi bu sefer arka koltuk değil ön koltuk dolu :)

neydi o atasözü :)

Not:port yokken ne yapıyorduk köyden gelen araçlara boyun büküp bişeyleri zaman içinde gönderiyor yada yer sıkıntımız var diye bişeylerden fedakarlık etip zevkimizi ve keyfimizi yarıda bırakıyorduk.

Kısa bi anı :
yiğen linea ile tek başına köye gitmiş öyle kafasına esmiş bi hava alıp gelecekmiş 1 hafta sonrada ben bizimkileri almaya gidecem babamı aradım mevcut hali ile lazım olmayan ne varsa yiğen ile gönder.

yiğen geldi arka koltuk ve bagaj yolu ulan ne seviyorum yüküm az diye köye bi gittim ulen yine benim bagaj arka koltuk yarım dolu :)
Sen şimdi ne demek istiyorsn
Mustafa'ya sene de bi kere uğruyorum mu demek istiyor sn :koptum:

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Şimdi ki resim tatilden 10 günlük hanım ben ve 2 ufak kızım.

Valla bu cümleyi anlamadım @kadir :koptum:

10 günlük hanım ne? Boşanıp yeniden mi evlendin, kuma mı getirdin, 10 günlüğüne hanım diyince başka şeyler de geliyor akla.

:koptum::koptum::koptum:

Whatsappdan sarayım biraz da dur, orada geniş geniş daha zevkli :koptum::koptum:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

10 günlük hanım ne? Boşanıp yeniden mi evlendin, kuma mı getirdin, 10 günlüğüne hanım diyince başka şeyler de geliyor akla.

Whatsappdan sarayım biraz da dur, orada geniş geniş daha zevkli :koptum::koptum:
öfff yine mi sen yaa git biraz lehim kokla :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Güzel türkçemizin, absürt güzellikleri, bende "almanyada hanım" diye yazmıştım da @mustafayk fark etmişti yıllardır sakladığım gerçeği... :koptum:

İlk mesaj düzenlendi...

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Güzel türkçemizin, absürt güzellikleri, bende "almanyadaki hanım" diye yazmıştım da @mustafayk fark etmişti yıllardır sakladığım gerçeği... :koptum:

Abi bununki güzel Türkçe güzelliğinden değil. Kendi Türkçe yazmayı bilmemesinden.
Bazen yazdıklarını dekoderden geçirmek gerekiyor. D.Akalın' ın mazdacı versiyonu :koptum:

Böyle böyle doğru yazmasını öğrenecek işte, o zamana kadar dürtmeye devam :kptmya:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi bununki güzel Türkçe güzelliğinden değil. Kendi Türkçe yazmayı bilmemesinden.
Bazen yazdıklarını dekoderden geçirmek gerekiyor. D.Akalın' ın mazdacı versiyonu :koptum:

Böyle böyle doğru yazmasını öğrenecek işte, o zamana kadar dürtmeye devam :kptmya:
Kadir'in kafa çok hızlı çalışıyor, haliyle el ve klavye bu hıza yetişemiyor.

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
hee yaaa arada kurduğum cümlenin kelimesini yazmayı unutuyorum yada zaman olmayıp arada yazıyorum bence sen bana kıyak geç 7/24 düzeltme izni ver :)

İşi gücü imtiyaz, beleş, bonus peşinde koşmak adamın ya. Bim de kitap satılmıyor mu @kadir ? Akşam çocuklara kitap oku uyurken.

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Arkadaşlar selamlar 2012 hb aracıma port bagaj ve bagaj üstü çıtası almayı düşünüyorum nereden alabilirim teşekkürler

Üst Alt