Mazda 626 GE (1991-97) Paçalık

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Maşallah güzelmiş guzular. :asik: Üçüncüsü de basılmayı bekliyor sanırım? ;)
Piyasadaki sis farı stoğu sizdeymiş anlaşılan. Ben de diyorum "neden bulunmuyor?" :) Nereden temin ettiniz? Bana da lazım açıkçası, hatta bize desem yeridir. :D

Cotul

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi
Teşekkür ederim rabbim olmayana nasip etsin inşallah :)
Mavi olan orjinal tahmininiz üzere aynen basılmayı bekliyor :) paçalık sis farı gibi eksikleri tamamlanacak inşallah ;)
Sis farı benim bu araçlarda en çok zorlandığım nokta beyaz ve kahverengi aracın sis farlarını fransadan uzun uğraşlar sonucunda bi dostumuzun sayesinde 2 aylık bekleme sonucunda tanesi 700 tlden 2 yıl önce almıştık şu an aylardır araştırmalara rağmen malesef bulamıyorum :) ama ustalara beraber emektar bir ustaylar aynı şekildr kalıp hazırlayıp ince işçilikle beraber orjinale en yakın şekilde far yapma planımız var uygulamaya geçerse yapım aşaması ve bitmiş halini paylaşırım mutlaka ;)

harunseren

Sessiz
Araç Markası
1993 mazda 626
Cümletten Selamunaleyküm Hayırlı Ramazanlar Mazda 626 93 model HB var bunun paçalıklarından lazım temin edebilceğimiz bir yer varmıdır acaba ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cümletten Selamunaleyküm Hayırlı Ramazanlar Mazda 626 93 model HB var bunun paçalıklarından lazım temin edebilceğimiz bir yer varmıdır acaba ?

Hakan'ın konu içerisinde vermiş olduğu linkler var "stok sorunuz" diyor, o işletmeler ile iletişime geçebilirsin. Yurt dışından da araştırma yapılabilir. Ayrıca, servise de sorulabilir.

Üst Alt