Mazda Xedos Efsanesi

bcetiner

Sessiz
Araç Markası
1996 Lantis
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Vay arkadaş ya konu başlığını hak ediyormuş bu xedos.Gerçekten efsane.Alım-satım ticari kaygılardan ötürü fiyatını bi kenara koyarsak hakkaten ilginç araç.Yanlıs hatırlamıyorsam solar sunroof falan da vardı bazı modellerinde.98 yılında solar sunroof nedir ya :) gırtlak dolu :D:D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda her devirde şaşırtıcı modellere, donanım ve tasarıma imza atıyor.

Burada olmamızın temel sebebi de bu zaten.

:)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Nasip, bakarsın 1 aya almışım :D

Böyle aracı ilk senin alman lazım başkan, Adem usta varken sırtın yere gelmez ben ustadan korktuğum ve geçmişi bilinen bir araç olmadığı için cesaret edemiyom :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
İlanı "bu araç hakkındaki düşünceleriz"e değilde burada paylaşıyorum (uygun değilse taşınabilir) hem sayılı bir araç olduğu hemde konuya güncel çekmek için :)

Mazda Xedos 9 1997 Model 41.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 427886403

2 sene öncede 28 binden aynı kişiden ilandaydı, bir kaç ay ilanda kaldı. O zamana göre fiyat epey yüksek kalıyordu şuan içinde değişen bişey yok, sanki sene 2015

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Ben de hatırlıyorum bu aracı. Bu fiyatla amacını anlayamadım ama. İnşallah satabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlanı "bu araç hakkındaki düşünceleriz"e değilde burada paylaşıyorum (uygun değilse taşınabilir) hem sayılı bir araç olduğu hemde konuya güncel çekmek için :)

Mazda Xedos 9 1997 Model 41.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 427886403

2 sene öncede 28 binden aynı kişiden ilandaydı, bir kaç ay ilanda kaldı. O zamana göre fiyat epey yüksek kalıyordu şuan içinde değişen bişey yok, sanki sene 2015

Bu fiyatın içinde, bence; "satılmasın önemi yok, fakat tutturabildiğim fiyatı da veren olursa neden satmayayım" düşüncesi olan bir fiyat.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Bu fiyatın neyden kaynaklandığını buldum ben solaryum sanfoff varmış böylece bronzlaşacağım diye denize kuma güneşe ihtiyaç kalmıyor. İşe giderken bronzlaşıyorsunuz:D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
0-100 hızlanma verisi farklı verilmiş;
Oğuzhan'ın alıntısındaki veri 11.1 sn
Ali İhsan'ın verdiği bilgideki 9.5
Benim baktığım yerde (auto) 8.6)
Bu farklı bilgilerin nedeni 3 farklı motorun olması ama benimki hangisi :)

Üst Alt