• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda Protege 5 (HIzlı Gonzales) :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Evet orası çok güzeldi hocam... Amcam; sanırım "bu forumu kuranları bi elime geçirsem" diyerek bodoslama gidecekti galiba sen araya girmesen... :D :D

Ben de ondan korktum abi. Eeeeey forum sen kimsin yaaaa demeye gider diye müdahale ettim. Allah korudu :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Allah yolunu açık etsin, kazadan beladan korusun. Gonzalesi satmak zorunda kaldığım için elbette üzgünüm ama Mehmet abiyi tanıdıktan sonra gözüm arkada kalmadı. Babasıyla birlikte on numara insanlar, bugün forumun ne kadar güzel bir ortama sahip olduğunu üyelerinin ne kadar değerli insanlar olduğunu bir kez daha anladım. Benden yana ne varsa helali hoş olsun. Onun nasibiymiş Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin.
Ayrıca iyi dilekleri için herkese çok teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 23821

Gonzales'in temizliği Oğuzhan'ın insanlığının yanında sönük kalır. Gerçekten kendi öz kardeşimin yanına gitmiş gibi hissettim kendimi. Ailesini ve Oğuzhan'ı tanımış olmak apayrı bir kazanım oldu. Meşhur bahçeli evlerinde Mazda dolu sohbetler ettik. Veli Abi ile tanışma şansı bulduk. Kendisi fotoğraflardan daha karizma, bunu belirteyim.

Gonzales'e gelirsek... Tek bir cümle ile " Verilen o emeğe, harcanan zamana, maddeyi aşka çevirecek sevgiyeye saygı duymaktan kendinizi alamayacağınız bir eser" diyebiliriz. Yeni sahibi olmaya layık görülmek bile ayrı bir gurur. Oğuzhan'ın kullandığı arabayı görmeden ben araba hastasıyım demek büyük bir yalan olur.

Çok sevdiğim ve seviyeli, samimi bulduğum bu platformun bu denli insanları birleştirebildiğini tahmin edemezdim.
Oğuzhan'dan teslim alma anı dışında harika bir gün geçirdim. Oğuzhan'a ve Veli Abi'ye tekrar teşekkür ediyorum.

Bu süreçte desteğini ve iyi dileklerini bizlere hissettiren tüm dostlarıma minnettarım.

Şöyle bir fotoğraf bir ben çektiremedim ya. :D

Neyse bu sefer ciddi yazacağım. :cool:

Gerçekten forumdaki özellikle aktif olan arkadaşlar buranın sıcaklığını bildiklerinden ve "bir" olmanın hissiyatından dolayı buradalar. Bilgiler, kaynaklar da çok değerli ve önemli tabi ama aslında hiç bir problem olmasa da foruma girip sadece ne oluyor diye bakmak bile bu birlikteliğin nedenidir diye düşünüyorum. İnanın Gonzales'in satılmasına ilk günden beri çok üzülmüştüm ama yine Oğuzhan kadar "temiz araç meraklısı" ve kanımızda olan "ayrıcalıklı" sıfatını fazlasıyla hak eden Alperen Hocam'ın emin ellerinde olacağına da bir o kadar sevindim. O yüzden Allah ortamımızı, birlikteliğimizi bozmasın diyor iki tarafa da hayırlı olmasını ümit ediyorum. :asik:

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Daha önce de demiştim, yine gördük ki, bu forum bir başka:)

Daha önce demiştim 2; mazda sahibini seçer ve sahibine göre davranır :D

Daha önce demiştim özel; @ALPEREN58 hocamın bir önceki araç arayışında ve bulamayışında vardır bir hayır demiştik. Önce Efendi, sonra Gonzales bizi haksız çıkarmadı :harika:

Tarih tekerrürden ibarettir Beyler :D

Neyse makarayı keselim, bu alış-veriş her iki taraf için de hayırlar getirir inşallah :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Hepimize örnek olur inşallah, çok güzel bir alış veriş olmuş, hayırlı olsun....
Çok teşekkür ederim darısı tüm dostlarımıza.
Tekrar dan her iki tarafa da hayırlı olsun diyelim.Ben de mermiyi mazda garaj üyesi @qwery ilhami hocam dan aldım.bu ortamdan birin den araba almak gerçek den çok güzel ve ayrı bir duygu.alperen hocam az çok heyecanıni duygularını tahmin ede biliyorm.güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileği.
@Oğuzhan kardeşim sana da her şey gönlünce güzel olsun diyorum.dediğin gibi bu ortamin ayrı bir yeri var.
Süreç öyle hassas geçti ki sanki arabamı emanet vermişim de geri alıyormuşum gibi oldu. Ne bir gerginlik ne bir kaygı. Mazda garaj bambaşka.
Alan da Satan da inşallah sonuna kadar hayrını görür. İnşallah bana da Mazda sevdalısı bi arkadaşımızın aracı nasip olur. Bütçeyi denklestirince forumda pusuya yatıp nasibimi bekleyeceğim inşallah.
İnşallah gönlünüzde yatan Mazda'yı bir an önce bulursunuz.
Oğuzhan paranın bereketini görsün Alperen hocamda guzunun hayrını inşallah.
Çok güzel alışveriş oldu
Çok teşekkür ederim.
Şöyle bir fotoğraf bir ben çektiremedim ya. :D

Neyse bu sefer ciddi yazacağım. :cool:

Gerçekten forumdaki özellikle aktif olan arkadaşlar buranın sıcaklığını bildiklerinden ve "bir" olmanın hissiyatından dolayı buradalar. Bilgiler, kaynaklar da çok değerli ve önemli tabi ama aslında hiç bir problem olmasa da foruma girip sadece ne oluyor diye bakmak bile bu birlikteliğin nedenidir diye düşünüyorum. İnanın Gonzales'in satılmasına ilk günden beri çok üzülmüştüm ama yine Oğuzhan kadar "temiz araç meraklısı" ve kanımızda olan "ayrıcalıklı" sıfatını fazlasıyla hak eden Alperen Hocam'ın emin ellerinde olacağına da bir o kadar sevindim. O yüzden Allah ortamımızı, birlikteliğimizi bozmasın diyor iki tarafa da hayırlı olmasını ümit ediyorum. :asik:
Allah razı olsun. Dediğim gibi Gonzales'in yeni sahibi olmaya layık görülmek bile gurur verici.
Daha önce de demiştim, yine gördük ki, bu forum bir başka:)

Daha önce demiştim 2; mazda sahibini seçer ve sahibine göre davranır :D

Daha önce demiştim özel; @ALPEREN58 hocamın bir önceki araç arayışında ve bulamayışında vardır bir hayır demiştik. Önce Efendi, sonra Gonzales bizi haksız çıkarmadı :harika:

Tarih tekerrürden ibarettir Beyler :D

Neyse makarayı keselim, bu alış-veriş her iki taraf için de hayırlar getirir inşallah :)
Teşekkür ederim. Aynen katılıyorum. Bazen güneş geç doğsa da sabahı çok keyifli oluyor.
Yüz yüze tanıştıklarım ve tanışmış kadar olduklarım hakkında birşeyler yazıyordum ki bayağı duygusala bağlanıyordu olay vazgeçtim, bu ne lan bi kendinize gelin :)
Sormayın o duygusallık bizde zirve yaptı. Oğuzhan'la göz göze gelmeden ayrıldık.
Keske araya girmeyip alttan atese iki de odun ataydın hocam :D

Bursa'da 5-6 kisi oldunuz, toplantı sart artık :) Belki biz de katılırız, Gonzales'le de selamlaşırız.
Abi babam devir kesiciye girmeden müdahale etmek zorunda kaldım

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Böyle bir ortama ancak böyle güzel bir alışveriş yakışırdı , ikinizin adınada çok sevindim :harika:

Satana da alana da hayırlı olsun, alan kazasız belasız kullansın inşaallah.

Gerçekten çok güzel bir alışveriş olmuş. Tekrardan her iki taraf içinde hayırlı, bereketli olsun. Allah kazasız, belasız binmeyi nasip etsin.

Allah razı olsun. Rabbim herkese böyle dostluklar, alışverişler nasip etsin.

Şu an Aydın'dan ayrılıyorum. İğne ucu kadar incinmedim. Bundan sonra Aydın'ın ekstra bir anlamı var benim için.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Allah'ın izniyle Oğuzhan kardeşimin emanetini kazasız belasız Bursa'ya getirdik. Efendi ile selamlaştılar. Kapalı garajda istirahate geçti.
IMG_20171021_212926.jpg

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Foruma çok sık giremiyorum bu aralar, girer girmez şok geçirdim, hızlı gonzales satışta! Neyseki alıcısı da forumdan olunca, gönlüm rahatladı. Süreç de çok kısa sürmüş Allahtan. Biraz daha uzasaymış, aklımda Oğuzhana bi soru vardı (klasik soru) Abi aracın değişeni var mı:p:p:p

Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin Alperen Hocam. Tapu konusunda aklına bişey takılırsa ararsın Oğuzhan kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt