Mazda CX-5 Tavan Rayı Fotoğrafları

abdullah

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 2.2 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Arkadaşlar merhaba,

uzun süredir aradığım alüminyum tavan raylarını sonunda bulup arabanın orjinal tavan vidası yuvalarına monte ettim. yorumlarınızı bekliyorum :)

@kemal1963
Merhaba Kemal bey, tavan rayları çok hoşuma gitti çok kibar durmuşlar ayrıca yüksek olmadığı için dahada yakışmış güle güle kullanın,bende aracıma taktırmak istiyorum ama nette çok aradım bunlar gibisini göremedim nereden aldığınızı öğrenebilirmiyim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
merhaba

benim aldığım tavan rayları avrupa için üretilen cx-5 modelinin tavan rayı deliklerine tam oturmuyor. (ali exprste satılan raylar amerikan modellere göre) tavan raylarının altındaki orjinal delikler ve yanlarındaki somun sıkma kanalları yuva bizim arabanın orijinal deliklerinden yaklaşık 10 cm ilerde kalıyor. bende rayları arabanın üzerine koyup tam arabanın orijinal deliklerine denk gelen yerlerinden işaretleyip (tavan raylarına) tornada yeni delik ve yanlarından somunu sıkmak için kanal açtırdım. ancak bu şekilde montajı yapılabilir. yani alayım hemen takayım maalesef olmuyormuş bende aldıktan sonra fark ettim. bu işlerden anlayan birinin yada eliniz bu işlere yatkınsa sizin yapmanız gerekiyor ona göre alın derim. bitmiş resimleri inceleyince dediklerimi daha iyi anlıyacaksınız

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
montaj bitmiş resimler

Ekli dosyalar

• DSC_0243.jpg
    DSC_0243.jpg
    26.4 KB · Görüntüleme: 43