Mazda 626 GE (1991-97) Sis Farı Taktırmak

Bugün Hyundai yetkili servisine arkadaşıma istediği parçayı almaya gittiğimde era nın sis farlarının bizim araca monte edilebileceğini düşünüp hemen gereken görüşmeleri yaptım ve sonuç olumlu arkadaşlar..

Serviste 180 tl sis farının orjinal tanesi, dışarda orjinaller 120 tl yan sanayi ise 20-40 tl arası değişiyor. H27 27 watt ampül kullanıyor.

Neyse oradaki biriyle görüştüğümde xenon takılı sislerin çok kuvvetli olduğunu ve normal far açılmadan dahi sürüşe yeterli olduğu bilgilerini aldım.

Görüş sorunu çeken arkadaşlar değerlendirebilir.
Siparişleri verdik gelince takacagız, o zaman fotolorı eklerim, az bi boş kısım kalıyor orayıda metal perde ile halledeceğiz..

http://www.akparca.com/Accent-Era-Benzinli-Sag-Sis-Fari-Ithal,PR-18464.html

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet haklısın, büyüklük olarak hemen hemen aynı sayılır, ölçüp biçmek gerek... Tebrikler... ;)

ölçtük abi olacak inşallah, tel ızgara ile tamamlanacak kalan kısımlar bişeye benzeyecek, eğer olur ise bir çok arkadaşa faydası olacaktır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
ölçtük abi olacak inşallah, tel ızgara ile tamamlanacak kalan kısımlar bişeye benzeyecek, eğer olur ise bir çok arkadaşa faydası olacaktır.

Evet maliyet ve görüntü açısından tercih edilebilir nitelikte olacağını tahmin ediyorum...

Tel ızgara da ayrı bir hava katar zaten... ;)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ali abi sis farı tuşu da bul orjinal olsun. Konunun sonucunu heycanla bekliyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ali abi sis farı tuşu da bul orjinal olsun. Konunun sonucunu heycanla bekliyorum

Benim guzuda vardı orijinal düğmesi... Hatta benden önceki sahibi klimayı o tuşa bağlamış bulana kadar göbeğimiz düştü elektrikçi ile birlikte... :D

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim guzuda vardı orijinal düğmesi... Hatta benden önceki sahibi klimayı o tuşa bağlamış bulana kadar göbeğimiz düştü elektrikçi ile birlikte... :D
Benimkinde de 2. Dörtlü tuşu var takmış ona bağlamış sisleri. 4 tane sis vardı avcımıdır nedir

Orjinal olmayan düğme var benimkinde, 10 liralık sis vardı üzerinde söktüm onları..
İnşallah h27 xenon ile takacağım..

Yarın Ankara'ya gidecem bi süre yokum, gelincede taktırmak için elektrikçi arkadaşıma götürecem müsait bi zamanda, 10-15 günü bulabilir..
Ben de nedense heyecan yok :)

Üst Alt