Satılık Mazda 626 GE (1991-1997) Orijinal Hava Filtresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Gümüş Ok' tan kalan, Herter' den aldığım 1 takım hava ve yağ filtresi mevcut. Yağ filtresi şimdiki gf kasa guzuya uyuyor yalnız hava filtresi uymuyor. Asalet'e bu filtreyi verip yerine gf kasa filtresi alayım diye düşündüm ; ama Asalet yapamayacaklarını söyledi.

Şu an servisteki fiyatı KDV dahil 95 TL.

Garajdan almak isteyen olursa kargo dahil 75 TL ye vereceğim.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Gümüş Ok' tan kalan, Herter' den aldığım 1 takım hava ve yağ filtresi mevcut. Yağ filtresi şimdiki gf kasa guzuya uyuyor yalnız hava filtresi uymuyor. Asalet'e bu filtreyi verip yerine gf kasa filtresi alayım diye düşündüm ; ama Asalet yapamayacaklarını söyledi.

Şu an servisteki fiyatı KDV dahil 95 TL.

Garajdan almak isteyen olursa kargo dahil 75 TL ye vereceğim.

Hayırlı satışlar hocam.

Bir konuya dikkat çekmek isterim. GF kasaların orijinal yağ filtreleri GE'lere uyum sağlarken, orijinal GE filtresi GF'de sorun yaratabiliyormuş. Belki servis GF'nin ortak filtresini vermiş olabilir orasını bilemem ama filtrenin iç kısımlarındaki değişiklik GF kasaların yağlanmasını engelliyor diye duydum.
Ürünün üzerindeki parça kodunu yazarsanız akşam EPC'den ayrıntıları verebilirim. ;)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar hocam.

Bir konuya dikkat çekmek isterim. GF kasaların orijinal yağ filtreleri GE'lere uyum sağlarken, orijinal GE filtresi GF'de sorun yaratabiliyormuş. Belki servis GF'nin ortak filtresini vermiş olabilir orasını bilemem ama filtrenin iç kısımlarındaki değişiklik GF kasaların yağlanmasını engelliyor diye duydum.
Ürünün üzerindeki parça kodunu yazarsanız akşam EPC'den ayrıntıları verebilirim. ;)

Teşekkürler Hamdi;
Servisten ge kasa guzu varken almıştım, ikisine de uyumlu mu bilmiyorum. Sorduklarım uyar dedikleri için bu guzuda kullanayım dedim. Ama akşam gidince kodu sana göndereyim , kontrol ederiz.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Makyajsız rx yağ filtresi ile makyajlı rx yağ filtrelerinin kodları farklı.

İki filtrede araça takılabiliyor.

Özellik kısmına gelelim.

Makyajlı rx8in yağ basınçı makyajsızın 2 katı.
Yanılmıyorsam makyajlı rx8 de 2 tane yağ pompası var.
(5. Yağ enjektörüde olabilir.4ü benzin 1 yağ )

Yan sanayi yağ filtresi götürüldüğünde araca takmayan adem ustadan tecrüleri edinebilirsin.

Takıp takmamak takana kalmış ben doğrusunu yazayım siz isterseniz pamuk takın.

:p:p
Bazı parçalarda orjinal mantıklı, bazılarına bütçe el vermiyor. Bu durumlar normal.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bazı parçalarda orjinal mantıklı, bazılarına bütçe el vermiyor. Bu durumlar normal.
Buna katılmıyorum.

Bütün parçalarda orjinal mantıklı , ama bütçe el vermiyorsa zaten yapacak bişeyde yoktur ver gelsin tak gitsin.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Bayraktar Hamdi yağ filtresi bu

P_20180922_201627.jpg

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Yalnız filtre de janjanlıymış. Hava filtresini bile bozmuşlar dostlar. Havar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt