Mazda 6 GG (2002-08) Sis Farları Hakkında

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
O görünen HB kasalar için, sedan olan için çok ucuz ben alıp taktığımda şaşırmıştım fiyatına. Ayrıca Orjinal spoiler aldığında sana yanında 150 TL değerinde bagaj liftlerinide veriyorlar. Çünkü spoiler bagaj kapağına ekstra ağırlık oluyor ve mevcut liftler o ağırlığa dayanamıyor. Verilen liftler ile herşey olması gibi çalışıyor...

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Ön aero tampon kiti KDV dahil 2100 TL, indirim ile 1470 TL ye sana gelir. Aero tampon kitine ön panjur (ön spor ızgara ve çamurluk korumaları) dahildir !!! 1470 TL'ye aşağıdaki kit komple senin oluyor...

Mazd6 Accessories

2672

Bunu üstüne spoiler, marşpiyel ve son olarakta 1000 TL'ye Arka aero tampon kiti aldımı aracın tadından yenmez valla :cool: Tabi aşağıdaki fotoda çift eksozunda çıkmış halini düşüneceksin of of of MPS misin zalim M6 ?

Mazd6 Accessories

2675

Ön de iyi olur ama arka tampona daha ihtiyaç var, şahsi fikrim. Benim gözümü tırmalayan birşeyler var bu kasa'nın arka tasarımında ama ne olduğunu çözemedim.

Sis farı konusunda; görünüm olarak sis farlı, işlev olarak gündür farı olurdu benim tercihim. Kolay gelsin :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
O görünen HB kasalar için, sedan olan için çok ucuz ben alıp taktığımda şaşırmıştım fiyatına. Ayrıca Orjinal spoiler aldığında sana yanında 150 TL değerinde bagaj liftlerinide veriyorlar. Çünkü spoiler bagaj kapağına ekstra ağırlık oluyor ve mevcut liftler o ağırlığa dayanamıyor. Verilen liftler ile herşey olması gibi çalışıyor...

Link varsa bakayım sipariş vereyim hemen. Diğerini iptal ederim.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Servisten Bagaj üstü spoyler (4 kapili sedan) Parça Numarası: G31A-V4-920 isteyeceksin. Ben kampanya dahilinde 155 TL ye almışım yanında verdikleri liftlerin fiyatı harici almak istersen 170 TL ama spoiler ile bedava :))) Mazdayı seviyorum...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Doğrudur benin aldığım spoiler budur. Indirimle 175 TL ye geliyorki yanında liftleride olacak süper fiyat. Bagajda led ışık kablosu bile hazır takacaksın anında çalışacak. Alacak kişiler kaçırmasın araca çok güzel görünüm veriyor ve fiyat olarakta bulunmaz bir fiyat. Nasıl takıldığı konusunda memlekete döndümü bir konu açayım...

Ilgaz-p

Katılımcı
bu gün aracımın farlarını merak edip açtım , far içinde bulunan sis farının kablolarının olduğunu gördüm, galiba buraya h3 ampul oluyor, muhtemelen aracın orjinal sisteminde de kablolar var sadece düğme ve röle ekleyerek aktif olabilr diye düşünüyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20200105_161323.jpg
    IMG_20200105_161323.jpg
    262.8 KB · Görüntüleme: 28

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Hepinizin malumu benim aracın sisleri far içerisinde, garip bir durum :) Hepimizin alıştığı sistemde ise sis farları tampondadır, benim araçta sis farı için yer var ama yine de far içine yerleştirilmiş.

Benim araçta sis kapaklarının olduğu kısımda gündüz ledi var, bu ledler biraz büyük olduğu için pek hoşuma gitmiyor. Bunların yerine yeni led araştırması yaparken, araca göre sis lambası buldum. Sis lambası ve gündüz ledi arasında kararsız kaldım, bu konu da fikirlerinizi bekliyorum.

Aracın sis farlı hali;
Ekli dosyayı görüntüle 10080

Benim aracın ledli hali;
Ekli dosyayı görüntüle 10081

Bunlar bulduğum sis farları;
Ekli dosyayı görüntüle 10082

Bunlar almayı düşündüğüm gündüz ledi;
Ekli dosyayı görüntüle 10083
2007 modelde sis farları farın içinde sanırım ama düğmesi araç içinde nerde sadece arka sis lambasının düğmesi var

Üst Alt