Mazda 6 GG (2002-08) Cd Çalar Check Cd Sorunu

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Sökmek kolay ise bence şehrin en iyi tv-elektronikçisine danışmalı. Muğlaya kadar gitmeye gerek kalmaz belki. Buluşma engelleme servisi:) ilk batı karadeniz buluşacak:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sökmek kolay ise bence şehrin en iyi tv-elektronikçisine danışmalı. Muğlaya kadar gitmeye gerek kalmaz belki. Buluşma engelleme servisi:) ilk batı karadeniz buluşacak:)

Vay köftehor vay... Yardım kisvesi altında kötü niyet gösterisi ha... Buluşun tabi, istemeyenin kedisi ölsün... :p

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
6 cd yi içerisine aldı sonra teker teker hepsini çıkardı birde lens temizleme cdsinle deneyeceğim

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Lens temizleme cdsi işe yaradı sorun çözüldü yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum hayırlı geceler kazasız sürüşler diliyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçmiş olsun, olan bizim Muğla'ya gitme işine oldu :) tozlu ortamlara maruz kalıyor demektir, dikkat et derim...

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Geçmiş olsun, olan bizim Muğla'ya gitme işine oldu :) tozlu ortamlara maruz kalıyor demektir, dikkat et derim...
Sagolasın abi sonuçta köyde kullanıyorum aracı bir kaç sefer arazi yoluna girdim mecburiyetten toz girmişti aracın içerisine emektar minibüs var onu tamir ettirip onu sürecem araziye artık :)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Merhabalar
Aracı ilk aldığımda prpblem yoktu ,6 ad Cd takmış ve hepsini dinleyebiliyor, Cd 'ler arası geçiş yapıyordum. Ancak dün lpg taktırdım araca ,bilmiyorum ustalar oynadı bilmiyorum kendiliğinden oldu ,şuan cd çalmıyor. Ekranda 3 ve 4 nolu Cd ler boş gözüküyor ve hiç bir şekilde cd çalmıyor. Cd ler arası geçiş yapmadığı gibi cd'leri geri de vermiyor. Bir resetleme ya da başka bir yol var mıdır ?

Ayrıca Ekran'daki karakter kayıbıyla alakalı sanırım tek çare ,ebay üzerinden ekran almak. Başka yol gözükmüyor gibi.

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Ekran karakter sorununu kısmen çözdüm ,zaman kısıtlı idi ancak en kısa sürede tamamen çözeceğim. Söküp teybi komple ,lehimleri tazeledim ,ince bir nokta dışında sorun çözüldü. Boş vaktimde yine Cd'leri de elle çıkartmaya çalışacağım gibi ,internetten birazdan usb çalar ve aux sipariş edeceğim ,Çin'den malum siteden ,onları da montajlayacağım inşallah.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ekran karakter sorununu kısmen çözdüm ,zaman kısıtlı idi ancak en kısa sürede tamamen çözeceğim. Söküp teybi komple ,lehimleri tazeledim ,ince bir nokta dışında sorun çözüldü. Boş vaktimde yine Cd'leri de elle çıkartmaya çalışacağım gibi ,internetten birazdan usb çalar ve aux sipariş edeceğim ,Çin'den malum siteden ,onları da montajlayacağım inşallah.
Aşamaları resmeder ya da video çekersen iyi olur

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Aşamaları resmeder ya da video çekersen iyi olur
Dediğim gibi ,yakın zamanda ki amacım Çin'den ürünün gelmesiyle ,bu 1-2 haftayı bulabilir ,ürün geldiğinde hem teybi tekrar sağlamlaştıracağım(ekstra bir lehim atacağım olmazsa çünkü ekranı basınca üstten düzeliyor kalan kısımda) hemde ürünü montajlayacağım ,hemde göğsün sökümünü aşama aşama fotoğraflarım. Faydamız olur inşallah.

Üst Alt