Mazda 3 BL Body Kit Montaj

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
3
20161231_111701.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Abi bu nedir ya masaallah.Allah nazarlardan saklasin.güle güle kullanın çok güzel olmuş.
İnsanın içi gidiyor valla:):)

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Çok güzel olmuş, bir kaç kez yazdım ama bu fotoğraflara bir daha yazmam gerek; bu tasarıma 2016 yılında ulaşamayan markaları görünce, ALIŞILMIŞA NASIL MEYDAN okuduğumuzu anlıyorum. Kazasız günleriniz olsun....

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok güzel oldu. Bende ilk defa alici gözüyle bakiyorum begenileriniz icin teşekkürler arkadaşlar..

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Enes abi @faroz_52 modifiye shop acalım sana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keşke çok isterim ama Tr de yapılanlar gibi değil Chip Foose gibi West Coast Customs gibi aracların ırzına gecmeden efsane modellerin tozunu atarak ince detaylarla ruhlarına renk katarak olabilir...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Ekli dosyayı görüntüle 11631 Enes in emeğine saglik o olmasaydi olmazdi.Bunca arac kullandim ilk modifiyem.Ben buna modifiye demiyorum bu kasada olması gereken tamamlayicilar..
Ne demek Ertan abi keyif aldım...Kendi montaj fotolarımda vardı onlarıda konuya atarız hdd de kaldı....Aynen bu modifiyeden çok noksanı tamamlamak sayılır...Bk kasanın ihtiyacı yok olmasada olur ama BL kasa bunlarsız çıplak gibi...Sırada jantlar var...Dahada iyi olacak jantlarla

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Çok güzel olmuş, bir kaç kez yazdım ama bu fotoğraflara bir daha yazmam gerek; bu tasarıma 2016 yılında ulaşamayan markaları görünce, ALIŞILMIŞA NASIL MEYDAN okuduğumuzu anlıyorum. Kazasız günleriniz olsun....
BL kasa kolay kolay eskimez ve safkan japon duruşa sahip sky ile biraz avrupai bir havaya girildi...Hepsi birbirinden özel tabiki

Üst Alt