Mazda 3 BK (2003-09) Almak İstediklerim Hakkında Bir Kaç Soru

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
6000k olduğuna emin misiniz yenilediğiniz tarafın? [member=56]ezmocesteri[/member] bülente 6000k diye 8000k takmışlarda >:D yada kullanılmış ampul olup olmadığına dikkat ettiniz mi? çünkü bu ampulleri üreten 2-3 tane fabrika var. hepside birbirinin aynısı...
Eminim aydınlatma az olunca elektrikçime gösterdim iki tarafında K sını sordum ikisine de 6000 dedi. Nie böle dedim kaliteden dedi farklı bişey deseydi aldığım yeri basardım. Ampulu ile birlikte 45 e almıstım. Sonra aldığım yere gittim bunlar farklı aydınlatıyor dedim o da abi bunlar ucuz mal olur o kadar dedi. Safranbolu sanayide bana kullanılmıs mal takma gibi bişey yapacak adam cıkamaz :) Ekmeğiyle oynar. Galiba ben çok dandiğinden aldım abi :)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Bide 4300 hiç denemedim arkadaşlarımdan da alan olmadı ne renk oluyor 4300 sarı mı? benimki beyaz

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
6000k olduğuna emin misiniz yenilediğiniz tarafın? [member=56]ezmocesteri[/member] bülente 6000k diye 8000k takmışlarda >:D yada kullanılmış ampul olup olmadığına dikkat ettiniz mi? çünkü bu ampulleri üreten 2-3 tane fabrika var. hepside birbirinin aynısı...
Evet ben de taktırdığımda araba ampuller ısınana kadar Van kedisi gibi oluyordu, ısınınca fark azalıyordu

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
sarı denmez bembeyazda değil ama arada beyaza daha yakın...
en iyisidir...
orjinaller 4300k olur...
Renk olayına takılmayın bukadar bu işin babası 4300 k ve tüm orjinal araçlarda 4300 olarak sunulur...Amaç
En iyi aydınlatmayı sağlamak en iyi görüntüyü elde etmek değil...Beyaz değil diyemeyiz hafif kırık bir beyaz renk...Farı yakınca xenon olduğu güçlü aydınlatmasından belli oluyor...Adam xenon takmış dedirtiyor yani :D

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Renk olayına takılmayın bukadar bu işin babası 4300 k ve tüm orjinal araçlarda 4300 olarak sunulur...Amaç
En iyi aydınlatmayı sağlamak en iyi görüntüyü elde etmek değil...Beyaz değil diyemeyiz hafif kırık bir beyaz renk...Farı yakınca xenon olduğu güçlü aydınlatmasından belli oluyor...Adam xenon takmış dedirtiyor yani :D
Renge takıldığımdan değil de gördüğümde hangi K olduğunu anlamak için sordum. H1 4300K netten şöyle bir baktım hiç bulamadım.

apojitsu

Katılımcı
Karabük te bizimkiler mtec markasını övüyor ama benim pek bilgim yok. Onun dışında kaliteli ve orta fiyatlarda bildiğim marka yok

mtec alıpta sonradan söktüren ve bu beğenmediğiniz çin malı xenonlardan son derece memnun olan arkadaşlarım var. sakın aldanıpta mtec'e para verme. 6000k diye alıyorsun ama masmavi yanıyor. asfaltı soğurmuyor...

Üst Alt