ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
- Çift taraflı bant kalitesine göre değişir, kaliteli bantla yenileyebilirsin, biraz da ısıtırsan güzel olur.
- Havalandırma zımbırtısından bir şey anlamadım
- Kapı eşiği için Rem Oto yada işin ehli bir elektrikçiye uğrayabilirsin

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@thranduil Bantlar genelde kalitesiz oluyor, 3m bantla sağlamlaştırıp ısıtarak yapıştırın. Fön makinesi veya ısı tabancası mutlaka kullanın. Herhangi bir oto elektrikçi rahatlıkla elektrik bağlantısını yapar gerekirse yapıştırmasını siz yaparsınız.

thranduil

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Rem Oto aklıma gelmemişti oraya götürürüm yakın zamanda orda hallederiz.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Paçalıklarım geldi bir de torpido döşemem geldi sağolsun çinli kardeşimiz lavanta kokusunu da eklemeyi unutmamış :) Detaylı foto montajdan sonra

Ekli dosyalar

• e01dfdc5-cabb-48da-ba66-a9a5d3321377.jpg
    e01dfdc5-cabb-48da-ba66-a9a5d3321377.jpg
    41.9 KB · Görüntüleme: 36

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ha göğüs döşeme desene :) Torpido deyince benim yaptığım kadife kaplama gibi birşeyler sandım da. :D Özellikle bu ürün hakkında görüşlerini bekliyor olacağım. Özellikle ışık yansımasından çok şikayetçiyim. Ama ön göğüste kötü gözükeceğini de düşünüyorum. Bundan alırsam dikişleri mavi ipli olanı var. Araçla daha da uyumlu olsun diye ondan alabilirim belki.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ha göğüs döşeme desene :) Torpido deyince benim yaptığım kadife kaplama gibi birşeyler sandım da. :D Özellikle bu ürün hakkında görüşlerini bekliyor olacağım. Özellikle ışık yansımasından çok şikayetçiyim. Ama ön göğüste kötü gözükeceğini de düşünüyorum. Bundan alırsam dikişleri mavi ipli olanı var. Araçla daha da uyumlu olsun diye ondan alabilirim belki.
Aracın halı döşemesi gibi kumaşı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Göğüste açılmaları görünce insan tırsıyor. @Murat abi gibi alıcının hesaba yazıldığı için sıkıntı yok :)

Ben de benim araca yaptıklarımı alıcının hanesine yazsam uçtunuz dersiniz ama. :D :D :D
Geçen hesapladım da 5bin harcama yapmışım, irili ufaklı aldığımdan beri tüm herşey için.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben de benim araca yaptıklarımı alıcının hanesine yazsam uçtunuz dersiniz ama. :D :D :D
Geçen hesapladım da 5bin harcama yapmışım, irili ufaklı aldığımdan beri tüm herşey için.

Hocam birde tavanı açtır tamamdır, hesaba artı olarak ne yazarsan yaz artık... :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hocam birde tavanı açtır tamamdır, hesaba artı olarak ne yazarsan yaz artık... :D

Aslında zor değil abi gerçekten. Açılır sunroof kitleri var 2-3bin tl. tek yapman gereken tavan sacını sunroofa göre delmek... Tavan rijitliğini ve mukavemetini bozuyor diyeceksiniz bu sefer, onun için de fikrim sadece sacı kesmek, kuşaklara dokunmamak. Bu yöntemle hem ön hem arka için sunroof yapılabilir. Ama kim uğraşcak.

NP1432B5H_50.gif

Aslında vakit, nakit, sabrım olsa ve de satarken karşılığını alabileceğimi bilsem turbolatırdım. Şöyle 0-100 9-10 saniyeye düşsün yokuşlarda tam gaz çıkmak zorunda kalmayım torku yetsin yeterli aslında.

Üst Alt