Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Performanslı olması iyi olurdu ama 1.5 motorda lpg'ye daha iyi uyum sağlıyor diye biliyorum.
Bu yaştan sonra sorunsuzluk ilk tercih olmalı :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Gümrük aracı olma ihtimali var, full paket aracın arka camları manue ise muhtemelen yurt dışından gelmedir.

karekulak

Sessiz
Araç Markası
2015-Seat Ibiza
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback
Lantis'ten kupon araç mı olur yaw :D :D olsa olsa incir ağacı olur :D

Kupon araç ne demek? Gerçekten anlamını bilmiyorum. Bir de birçok kere kullanılıyor. Tanımını anlatana layk benden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kupon araç ne demek? Gerçekten anlamını bilmiyorum. Bir de birçok kere kullanılıyor. Tanımını anlatana layk benden

Neredeyse fabrikasyon temizliği ve orijinalliğinde olan, ilk günkü gibi cezbediciliğini geçen yıllara rağmen koruyan, sağı solu ellenmemiş her yerinden orijinallik kokan.

Ama önüne gelen her şeye kupon diyor o ayrı :utan:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Bana göre; piyasada az olup, emsallerinden de kat kat temiz olan, her geçtiği yolda arabadan anlayan insanların dönüp baktığı araç kupon araçtır :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-hatasiz-emsalsiz-temizlikte-582607637/detay

1.JPG 2.JPG 3.JPG

@hakan_emre :)

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Bu gümrük araçlarında gördüğümüz araç galiba.

Evet oymuş.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
:D

Gümrükten 20.700'e alınmıştı geçen ay abi. İncirlikteki Amerikan askerleri bırakmış.

Yine diyorum bekar olsam :D 15-20 bine kazalı hasarlı bir Accord bulup gerekli parça aktarımı yapılırdı ve Mustafa abi gibi bir sürü yedek parça elimde kalırdı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
:D

Gümrükten 20.700'e alınmıştı geçen ay abi. İncirlikteki Amerikan askerleri bırakmış.

Yine diyorum bekar olsam:D 15-20 bine kazalı hasarlı bir Accord bulup gerekli parça aktarımı yapılırdı ve Mustafa abi gibi bir sürü yedek parça elimde kalırdı

Sana hep dedim, gel etme eyleme, evlenme diye... :p:p İşin şakası bir yana, evli olmakla bekar olmanın bu tarz zevk-ü sefa işlerine etkisi olmamasını temenni ederim hep. Çünkü, hayata bir kere geliniyor ve evli olsan da bekar olsan da bu gibi isteklerin imkan varsa karşılanması taraftarıyım, insanın medeni hali mani olmamalı bu duruma...

Sen yapabildin mi? sorusu akıllara gelebilir, bir çoğunu yapamadığım için bu satırları yazıyorum ya... :D

Anlayın işte yormayın beni :D
@Domestos abi accord mu lazım ;)
:D:D

Ticari düşünme tarzına fazlasıyla hayranım Murat... Accord veya başka bir araç lazım değil, boş vakitlerimde favori aramalarımı kontrol ederim. Bu araç da 20-30 bin Tl aralığında otomatik SW kriterlerindeki favorime takılmış paylaşmak istedim. :)

Belki şu olabilirdi;

Direksiyon bize göre olması yerde olsaydı, biraz daha eli yüzü düzgün olsaydı düşünebilirdim...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hayatımda gördüğüm en zevksiz, en berbat SW arka tasarımı.

Mühendis bunu tasarlamadan önce muhtemelen duvara toslamışki böyle bir tasarım yapmış.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayatımda gördüğüm en zevksiz, en berbat SW arka tasarımı.

Mühendis bunu tasarlamadan önce muhtemelen duvara toslamışki böyle bir tasarım yapmış.
Tasarım konusunda tamamen katılıyorum, şimdi tekrar dört markanın (mitsubishi, toyota, honda, mazda) o yıllardaki SW tasarımlarına baktım da, en yakışıklısı Mazda 6 gibi geldi gözüme...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sana hep dedim, gel etme eyleme, evlenme diye... :p:p İşin şakası bir yana, evli olmakla bekar olmanın bu tarz zevk-ü sefa işlerine etkisi olmamasını temenni ederim hep. Çünkü, hayata bir kere geliniyor ve evli olsan da bekar olsan da bu gibi isteklerin imkan varsa karşılanması taraftarıyım, insanın medeni hali mani olmamalı bu duruma...

Sen yapabildin mi? sorusu akıllara gelebilir, bir çoğunu yapamadığım için bu satırları yazıyorum ya... :D

:D:D

Ticari düşünme tarzına fazlasıyla hayranım Murat... Accord veya başka bir araç lazım değil, boş vakitlerimde favori aramalarımı kontrol ederim. Bu araç da 20-30 bin Tl aralığında otomatik SW kriterlerindeki favorime takılmış paylaşmak istedim. :)

Belki şu olabilirdi;

Direksiyon bize göre olması yerde olsaydı, biraz daha eli yüzü düzgün olsaydı düşünebilirdim...
Abi evliyken bu işlere vakit ayırmak için sanayi ile içli dışlı bir işte çalışmak lazım.
Memur, işçi veya özel sektörde bir işverenin yanında çalışan için bu işler zor bence.

SW araç kolay kolay tercih etmem ama ilandaki aracı beğendim. Accord sempatim olmasından ve Accordda pek görülmeyen renk olduğu için sanırım.

Üst Alt