Mazda 6 GG (2002-08) Köpeğe Vurdum, Araç Tamirde

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Herkese hayırlı akşamlar ,hayırlı geceler
Uzun zaman oldu ,ara ara foruma bakabilsem de bir türlü yazamadım. Yaklaşık 21 gün sonunda aracımı teslim aldım ,1-2 ufak eksikleri vardı ,onlarda tamamlandı ve tertemiz aldım aracımı. Şunu belirtmeme izin verin ki gerçekten özlemişim ve başka bir keyif imiş aracım. Herkes için ve kendim için dileğim odur ki Allah beterinden korusun. Araçla alakalı değişenler listesini henüz almadım ,uğrayıp alacağım ve buradan paylaşacağım.

Saygılarımla

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Herkese hayırlı akşamlar ,hayırlı geceler
Uzun zaman oldu ,ara ara foruma bakabilsem de bir türlü yazamadım. Yaklaşık 21 gün sonunda aracımı teslim aldım ,1-2 ufak eksikleri vardı ,onlarda tamamlandı ve tertemiz aldım aracımı. Şunu belirtmeme izin verin ki gerçekten özlemişim ve başka bir keyif imiş aracım. Herkes için ve kendim için dileğim odur ki Allah beterinden korusun. Araçla alakalı değişenler listesini henüz almadım ,uğrayıp alacağım ve buradan paylaşacağım.

Saygılarımla
Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. Kazasız belasız sürüşler. :)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Tekrar geçmiş olsun hocam. Rabbim bir daha göstermesin. Güle güle güzel günler de kullanın.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Geçmiş olsun. Kazasız belasız keyifle binmenizi dilerim. :)

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tekrar merhaba
Siteye malesef ulaşılmıyor. Bende aracın tamir gördüğü yerden listeyi aldım ,söz verdiğim gibi paylaşmak istedim. Aracın değişen parçaları ve fiyatları tabloda görülmekte. Buradaki tutar parça fiyatları ,buna ilave 535,5 TL işçilik gözüküyor. Toplamının KDV eklenmiş hali de tramere yanıyan tutar. O da 10.100 TL , Canımıza bir şey gelmedi ya ,nazar boncuğu olsun.

42223

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bilgilendirme için teşekkürler, tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın... Verilen listeyi, konunun ilk mesajına uygun şekilde ekledim. ;) Buradan şunu anlayabiliriz, bu ve benzeri kaza ve onarım neticesinde aracın hasar kaydında çıkan rakamların yüksek olmasını çok fazla kafaya takmamalıyız, onarım düzgün ve ehil ellerde yapılmış mı? Aracın son durumu nedir? Gibi konulara odaklanmak daha doğru olur gibi geliyor.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Basit bir onarım gibi görünüyor ama ön 2 far da değişmiş. Sanayiye girse belki de uyduruk bir iş olacak. Onun yerine orjinal parçalarla orjinaline sadık kalınarak yapılması çok iyi olmuş.

Tekrardan geçmiş olsun.

Üst Alt