Koltuk Havalandırma Projesi Bilgi Alışverişi

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
@isa83 hocam bir ara test ediver ya, fiyat da çok çok iyi gerçekten.

Yakın yer abi ankaraya geldim bugün salı bartina gideceğim dönünce yada yarın bir gider test ederim merak etme;)

Yalniz o üstündeki ufak ufak plastik gibi şeyler biraz sert rahatsiz edebilir aralıklarından hava girmesi için boşluk birakilmis sanırım 2.3 yerinde fan var tam emin olamadım bakarım detaylı bilgi foto paylaşırım.

Zaten test için koymuşlar calistiran eleman gelmediği için test edemedim.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu ürün bu fiyatla böyleyse, aliexpressteki deri kaplı olanları çok daha rahattır o zaman. Isıtma fonksiyonu olan soğutmalı deri kaplı bir minder alıcaksın, yaz kış takılı duracak aslında.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Böyle detaylı işe girişemeyecekler için (şahsen ben de girişemeyeceğim sanırım.) hazır almak daha mantıklı. Güzel ürünler var.
Ama f/p açısından ve lüks algısı açısından en sevdiğim ürün aşağıdaki linkte. Hem soğutma, hem ısıtma, hem de masaj 3'ü 1 arada.

Tahmini Teslimat Zamanı

6 adet fanı bulunmakta.
UTB8.zYIcpfFXKJk43Otq6xIPFXar.jpg

UTB8Uo6HcxHEXKJk43Jeq6yeeXXa2.jpg

UTB8LTivXv2JXKJkSanrq6y3lVXaW.jpg

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Mutlu hocam biraz geç oldu kusura bakma gittim baktım abi çok tirt bi sistem bu altta tek fan var yukarı doğru üflüyor tabi çıktıkça soğutma miktarı azalıyor ki zaten fan aşırı fazla kafa şişiriyor bi soğutma apışarasinda etkili:) koltuk içinde plastikler var 5cm çapında heryerde ve çok sert oturunca resmen taşa oturmuş gibi.

Üst Alt