Mazda 3 BL (2009-13) Kaza Sonrası Yaşananlar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç sabah çekici ile tamirciye çekildi salıncak ve rot başı yamulmus .muadil parça ile değişim yapılacak.gelen parça Kore malı imiş .kaporta olarak değişen parça olmayacak lastik rota gidecek.Simdi gelelim bu işten ogrendiklerime kanun gereği 3 yaş üzeri araçlarda benim gibi kusursuz olsa da maalesef ücretsiz olarak orjinal ürünle yetkili serviste hizmet alamiyoruz.yetkili servise ücret mukabilinde hizmet alınıyor sigorta size muadil ürün ve işçilik bedeli ödüyor aradaki fark size kalıyor.Aracin kaskosu olsaydı yetkili servisi kullanabiliryornusuz.aci bir tecrübe oldu ancak kasko bizim arabalar da maalesef şart sıfır kusur olsa dahil şart .Yapacak bir şey yok hamd olsun ki kaportada ve farda bir değişim olmadı.Gecmis olsun dileklerin de bulunan her arkadaşıma eksik olmayın diyorum.
Benim de buradan öğrendiğim şu oldu, geniş açıdan baktığımızda yine para babalarının ekmeğine yağ sürülmüş oluyor...

13 yaş dese anlarım da, 3 yaş nedir??

Bu uygulama için, sigortacılar sağlam kesime uğramıştır, tek başlarına bu hamudu yedirmezler adama... ;)

Tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim problemim her zaman ki gibi toplumun ahlaki yapısı olduğu için sorunu yine burda görüyorum. eskiden polis gelirdi iş düzgün yapılırdı şimdi çoğu insan sigortayi kaskoyu kandırma derdinde.boyle olunca primde artar tamir maliyeti de.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim problemim her zaman ki gibi toplumun ahlaki yapısı olduğu için sorunu yine burda görüyorum. eskiden polis gelirdi iş düzgün yapılırdı şimdi çoğu insan sigortayi kaskoyu kandırma derdinde.boyle olunca primde artar tamir maliyeti de.
Eskiden de durum aynıydı, tek fark kötülük yaygın değildi, şimdi olayı kılıfına uydurup her naneyi yemek mübah oldu maalesef. Kötülük, iyiliği boğuyor.

Allah iyilerle karşılaştırsın, kötülere fırsat vermesin inşallah.

Üst Alt