Mazda 3 BL (2009-13) HB Sağ Arka Stop Kırıldı

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Vayy. Arka stop demek :) ben de kırdım. Ama nasıl kırıldı bilmiyorum. Sanırım biri vurdu. Yoksa çarpma falan olmadı eminim. Ve bunun orijinal fiyatı 1000 lira. Sadece dış stop. Yan sanayi 500. Çıkmacılara ise, Çıkma parçaya acayip fiyat çekiyorlar. Ben de almadım. Öyle duruyor. Doların düşmesini bekliyorum. Ya da oradan biri vuracak da kaskodan yaptıracam :)

100ECE1F-A2F2-459B-9C9B-0DF8C7D1BB58.jpeg

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Kasko değişime hasarsızlık indirimi etkilenmeden 1 defaya mahsus izin vermesi lazım. Arka stopda orjinale gerek yok.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Yok yapmıyor onu. Sordum. Far değişimi yok dedi. Sadece mimi onarım ve cam değişimi var. Axa full kasko.
Benim sompo japanda 1 cam, 1 far, 1 stop, 1 ayna. Herhangi birini 1 defaya mahsus değiştiriyor. Hasarsızlık indirimin değişmiyor ve bir sonraki sene bir üst kademeye çıkabiliyorsun. Ben %60 indirimdeyim zaten. 2 tane değiştirip sabit kalabilirim. :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Vayy. Arka stop demek :) ben de kırdım. Ama nasıl kırıldı bilmiyorum. Sanırım biri vurdu. Yoksa çarpma falan olmadı eminim. Ve bunun orijinal fiyatı 1000 lira. Sadece dış stop. Yan sanayi 500. Çıkmacılara ise, Çıkma parçaya acayip fiyat çekiyorlar. Ben de almadım. Öyle duruyor. Doların düşmesini bekliyorum. Ya da oradan biri vuracak da kaskodan yaptıracam :)

Ekli dosyayı görüntüle 39310
Orjinal sıfır(araç bayiye geliyor üzerinde sökülüyor led stoplar takılıyor çıkanlar kutusuna konuyor)

750tl.

Üst Alt