Mazda 3 BK (2003-09) H7 Led Kısa Far Deneyimi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar gerçekten bu ampül konusunda bir karara varamadım xenon ampül ve hologen ampül konusunda marka ve ışık şiddeti konusunda yardımcı olabilir misiniz şayet şuan var olan ampüllerim bana göre yetersiz kalıyor gibi geliyor daha önce hiç değiştirmediler muhtemelen eskidiğinden olabilir mi diye düşünüyorum
Yuvaya oturan Led ampul seni memnun eder. Değilse de, Osram veya Philips'in kaliteli ampullerini tavsiye ederim...

bravebold

Sessiz
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Sedan
Ampul konusunda 1 ay düşünülecek bir şey yok. Xenon araca ekstra yük getirir. Bütçenize uygun led ampul takımları alıp takacaksınız olay bu kadar.
Yuvaya oturan Led ampul seni memnun eder. Değilse de, Osram veya Philips'in kaliteli ampullerini tavsiye ederim...

LED ampul ile muayeneden geçebilir miyim önerdiğiniz bir marka var mı birde hangi model olacak kısa ve uzunlar h ile hb olayı var ya onu kast ediyorum

Osram mı Philips mi almalıyım halojen ampul olarak hangisini tavsiye edersiniz birde bunlar beyaz ışıklı olanları varmış ben hangisini tavsiye edersiniz

Arkadaşlar soruyorum çünkü iki üründen de alacam iyisinden alayım diyorum işime geleni taktırırım ilginiz için teşekkür ederim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
LED ampul ile muayeneden geçebilir miyim önerdiğiniz bir marka var mı birde hangi model olacak kısa ve uzunlar h ile hb olayı var ya onu kast ediyorum

Osram mı Philips mi almalıyım halojen ampul olarak hangisini tavsiye edersiniz birde bunlar beyaz ışıklı olanları varmış ben hangisini tavsiye edersiniz

Arkadaşlar soruyorum çünkü iki üründen de alacam iyisinden alayım diyorum işime geleni taktırırım ilginiz için teşekkür ederim
phılıps led alabilirsiniz.

muayeneden geçiyor

bravebold

Sessiz
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Sedan
Aracım Mazda 3 BK kasa sedan (2003-2009) 2009 model h kaç almalıyım bunları bilmiyorum uzunlar için hangisi kısalar için hangisi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Malesef kitapçık yok
Konuyu ilk mesajından itibaren okursanız Led ampul markası, ömrü, montajı ve kodu hakkında detaylı bilgiler mevcut.

Halojen ampul için Osram ve Philips işinizi görür illaki tavsiye isterseniz, yerinizde olsam Philips tercih ederdim.

BK kasa Ampul kodları için aşağıdaki konuyu incelemekte fayda var. ;)

alikuz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
Merhabalar,

Bende photon h7 led ampul aldım kısa farlara takmak için. Halojenleri çıkarttım fakat ledleri fara yerleştiremedim aparat ince geldiği için sıkıştırma mandalı sıkı tutamıyor ve aparat oynuyor. Bu sorunu nasıl çözdünüz acaba ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhabalar,

Bende photon h7 led ampul aldım kısa farlara takmak için. Halojenleri çıkarttım fakat ledleri fara yerleştiremedim aparat ince geldiği için sıkıştırma mandalı sıkı tutamıyor ve aparat oynuyor. Bu sorunu nasıl çözdünüz acaba ?

Burada yazıyor ama ben konuya hakim olmadığım için ne denildiğini anlamadım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Burada da bilgiler mevcut.

Üst Alt