• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Gümrükten Satılan Mazda Araçlar

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yoksa bu araçların içinde eroin kokain işleri mi çeviriyorlar?:komik:
Başkan. Eger öyle birşey varsa bile. Zaten satılmayan araçlar. 5 lira fazlasını verse alır. 230.000 nedir. Bari ucuzdan satsalar sonra piyasada da yok. Fakat şöyle birşey de var. geçenlerde kız gibi 323 astinalar 1.9 dizel di galiba Suriye'ye gitti

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Var bişeyler abi, bu şahıs yada şirket çok acayip rakamlara araçları topluyor.
Parça olarak satsa piyasada nadir olan aracın o kadar yedek parça stoğunu ne yapacak?
Alıp satsa, ilanlarda görmüyoruz. Günahını almak istemiyorum ama değişik işler dönüyor gibi geldi bana.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Başkan. Eger öyle birşey varsa bile. Zaten satılmayan araçlar. 5 lira fazlasını verse alır. 230.000 nedir. Bari ucuzdan satsalar sonra piyasada da yok. Fakat şöyle birşey de var. geçenlerde kız gibi 323 astinalar 1.9 dizel di galiba Suriye'ye gitti
Hocam Kokain işi yapan adam için 230bin para değil ki :) ama tabi bu arabaya 230bin vermekde nasıl dikkat çekmiyor onuda anlamadım, ben devletin yerinde olsam takip ederim bu tarz adamları. Var illaki bu işlerde bir durumlar.

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hocam Kokain işi yapan adam için 230bin para değil ki :) ama tabi bu arabaya 230bin vermekde nasıl dikkat çekmiyor onuda anlamadım, ben devletin yerinde olsam takip ederim bu tarz adamları. Var illaki bu işlerde bir durumlar.
Bu işlere bakan bir arkadaşa sordum. Koleklerle felan aranıyor dedi. Tuhaf

ConCon34tr

Sessiz
Araç Markası
1999 - 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
bu araçla ilgili bilgisi/fikri olan? 2 kere fiyat kabul edildi ama yine ihalede..

E-İhale

21.JPG
34.JPG

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç hurda gibi, alan kişiler inceleyip sonra vazgeçmiştir.

25 bine aynı aracın benzinlisini alıp binmek daha mantıklı.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Uzun zamandır e-ihale göremiyordum sebebini aşağıdaki uyarı ile öğrenmiş olduk.

(ÖNEMLİ) E-İhalelere Ara Verilmesi (ÖNEMLİ)

Sistemde yapılacak olan düzenlemeler nedeniyle e-ihalelere 7 Eylül 2018 (Cuma) tarihi itibariyle ara verilmiştir.

06.09.2018 tarihi itibariyle teklif verme süresi biten ihalelerin işlemleri olağan şekilde devam edecektir.

07.09.2018 tarihi ve daha sonraki bir tarihte teklif verme süresi bitecek olan ihaleler(henüz teklif verme süresi başlamamış olanlar da dâhil) iptal edilmiştir.

İptal edilmiş olan ihalelere teklif veren kullanıcıların teminatları serbest bırakılacak olup, söz konusu eşya ve araçlar için daha sonraki bir tarihte yeniden ihaleye çıkılacaktır.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Uzun zamandır e-ihale göremiyordum sebebini aşağıdaki uyarı ile öğrenmiş olduk.

(ÖNEMLİ) E-İhalelere Ara Verilmesi (ÖNEMLİ)

Sistemde yapılacak olan düzenlemeler nedeniyle e-ihalelere 7 Eylül 2018 (Cuma) tarihi itibariyle ara verilmiştir.

06.09.2018 tarihi itibariyle teklif verme süresi biten ihalelerin işlemleri olağan şekilde devam edecektir.

07.09.2018 tarihi ve daha sonraki bir tarihte teklif verme süresi bitecek olan ihaleler(henüz teklif verme süresi başlamamış olanlar da dâhil) iptal edilmiştir.

İptal edilmiş olan ihalelere teklif veren kullanıcıların teminatları serbest bırakılacak olup, söz konusu eşya ve araçlar için daha sonraki bir tarihte yeniden ihaleye çıkılacaktır.
İlave olarak; önceden kapalı usul teklif veriliyordu yeni sistemde açık teklif olacak diye biliyorum.

Artık ihaleden uygun fiyata araç almak daha da zorlaşır bu sistemle. Ben alacam ben alacam diye 20 liralık araca 50 bin verenleri görebiliriz diye düşünüyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD