• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Gümrükten Satılan Mazda Araçlar

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yeni sahibi gümrükten almış. Ne kadara aldığını paylaşmamış, adam olur mu acep?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Ekli dosyayı görüntüle 33081

Ekli dosyayı görüntüle 33082

Ekli dosyayı görüntüle 33083
Bu araçları alanlar yedek parca için alıyor olabilir.

Belki çıkma işi ile uğraşan esnaflarda alıyor olabilir

Geçen ay paylaştığım hasarsız SW Accord 28.700 e gitmişti, adam teminat yakıp aracı almamış.
Aynı araç dünde 20 bine tekrar satılmış. Alan adam motor şanzımanı satsa 20 bin eder

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu araçları alanlar yedek parca için alıyor olabilir.

Belki çıkma işi ile uğraşan esnaflarda alıyor olabilir

Geçen ay paylaştığım hasarsız SW Accord 28.700 e gitmişti, adam teminat yakıp aracı almamış.
Aynı araç dünde 20 bine tekrar satılmış. Alan adam motor şanzımanı satsa 20 bin eder

Kırmızı sw'den kimseye hayır gelmez, gözüm çok fena kaldı çünkü :D :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Ne maksatla aldı, imkanları neler bilmiyoruz, bu kriterler olumlu yönde ise araç adam olur... İmkanlar müsait değilse ve düşünmeden, anlamadan alındıysa eğer, alan kişi adam olmaz... :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
19700 yazmışlar , en son kaça biter ki ??
Abi gümrük işi hic belli olmuyor.
Geçen paylaşmıştım. SW bir Accord vardı, bordo.
44 de ilana çıktı en yüksek 28.700 veren oldu ihale ona kaldı ama adam 2870 lira teminatı yakıp aracı almadı
Ertesi hafta 40 dan ilana çıkmıştı galiba en yüksek 20.900 teklif gelmiş ve teklif veren aldı.

Bazende 20 yazan araca 35 bile teklif edip alan var.
Hic belli olmuyor yani.
Bu aracı bilinçli olarak birisi getirip bırakmadıysa 10-15 arası bir rakama gider diye tahmin ediyorum

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
araç bu bölgeye çekici ile gelmiş bu beni korkutuyor hep :(
ama üzerindeki donanımlar harika buradaki jantlardan takılır çürükler toparlanır bir boya yapılırsa tam binmelik bir şey olur

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
araç bu bölgeye çekici ile gelmiş bu beni korkutuyor hep :(
ama üzerindeki donanımlar harika buradaki jantlardan takılır çürükler toparlanır bir boya yapılırsa tam binmelik bir şey olur
Motor yapmayı göze alıp gircen ihaleye, herşey çıkar bu araçtan, çıkmayanlar süpriz olur :)

GD kasa mazdaları toplamak bence zor değil. Gerçi bu karbüratörlü değil ama yürüyen aksam, mekanik parçaları bolca var piyasada.
Göğüs sökülüp tamir olup boyanır, torpidoyu indirmişken koltuklarıda söküp bir yalıtım yaptım mı süper olur

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Sana yüz bin kere "gel evlenme, etme eyleme" diye boşuna demedim... Bak varmış bi hikmeti... :D :D[/QUOTE]
*

Eninde sonunda evlenilecek abi, Ferzan'da birgün evlenecem diyecek sana :)

19700 yazmışlar , en son kaça biter ki ??

aaf402e251b209dafe82e419b07a30c6.jpg

Birisi 10.900 TL teklif vermiş, gümrük kabul etmemiş. Bir kaç güne bir miktar fiyatı düşerek tekrar ilana çıkar.

Her zamanki gibi teklifi kabul edilen Mazda'lar uçuk. Bu fiyatları verenler hangi kafadalar ben anlamadım.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
90 model 626 olan aracı inceledim yerinde gördüm tamamen süpriz bir araç 10900 veren arkadaş çok bile vermiş

hazır yürüyen bir araç degil tamamen süpriz ne diye teklifi red görmüş anlamadım bu adam alıcak aracı yürür saglıklı bir hale getirmek için para harcıcak öpücük degil

saçma sapan fiatlar yazılıyor sakın aldanmayın hesabınıza göre teklif verin olursa olur kısmet olmaz ise çok ta önemli degil o nedir öyle ne oldugu belli olmuyan araç 19700 ne bekliyorlar 16 binmi verelim bekle veririm

ne oldu belli olmuyan araç satılıyor biraz insaf yag

birde araçta olmayıp ta olan özellikler belirtiliyor ona da dikkat bu araçta abs var denilmiş abs yok görmeden alan insan için büyük bir hayal kırıklıgı olucaktır

ben hazırana 25 bin dedigim zaman bu aracın 50 kalem üstü falan filan oluyor..

gümrükten araç alırken 100 bin kere dikkat amman dikkat kimze gaza gelmesin sonra kurtarın beni diye zırlanılmasın yazık günah ..

Üst Alt