Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Benim tanışıklığım yok da 2 ay önce benim aracı sattığım arkadaş tavsiye üzerine Rem otomotive bakıma götürmüştü gayet memnun kalmıştı. Arayıp sorabilirsiniz forum aracılığı ile aradğınızı söylerseniz yardımcı olurlar sanırım.

ayytas

Sessiz
Aradım Ekrem Ustaydı sanırım konuştuğum, Aracın motoru ile ilgili bilgi verdi sağolsun, gayet sağlıklı bilgiler aldım. Şimdi hasar kayıtlarının detaylarına bakıyorum. Şu ana kadar düşüncelerim olumlu. Umarım bir sorun çıkmaz.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
İlan onay sürecinde diyor.
Ablası için arıyorsa D sınıfı biraz büyük olmaz mı ? hb, sedan ,c sınıfı d sınıfı tercihi var mı ??
Abi bu arkadaşın kendi başına araba bulacağı yok bizi kurtarman lazım nokta atışı ilan ile. İşte ipuçların:

Bütçe max 45k
Otomatik
Sedan D segment olsa iyi olur

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Fiyatların tavşanı kovalayan tazı misali uçtuğu bu günlerde sınırlı bütçe ile temiz araç bulmak gerçekten zor.
Hepsinin az orta ve fazla kusurları olsa da bu markalardan gidebiliriz.
Not: Veli nin paylaştığı ilan da mutlaka incelenmeli ,değeri anlaşılamamış markalardan biridir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Abi bu arkadaşın kendi başına araba bulacağı yok bizi kurtarman lazım nokta atışı ilan ile. İşte ipuçların:

Bütçe max 45k
Otomatik
Sedan D segment olsa iyi olur

Dün gece göndermeyi unutmuşum , modeli fazla eski denmezse eğer 200 E Mercedes de gayet mantıklı bir seçenek olabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyatların tavşanı kovalayan tazı misali uçtuğu bu günlerde sınırlı bütçe ile temiz araç bulmak gerçekten zor.
Not: Veli nin paylaştığı ilan da mutlaka incelenmeli ,değeri anlaşılamamış markalardan biridir.

Camry ile Hyundai iyiymiş abi. Merso da yabana atılmamalı... Önden kazası olmasa en mantıklısı da beyaz pejo sanırım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Araç ilk sahibinden ve geçmişini biliyorum, bu bütçelere düşünen olursa...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasası 90-110 bin aralığında 2013 model Dacia Sandero Stepway
83 binde kazalı iken arkadaş aldı toplandı, sol kapı değişik komple boyalı hasar kaydı yok, 0.9 motor Turbo 90 bg lpg var fiyat olarak 80 bin istiyor, düşünen olursa aracı olurum biraz daha uygun yapar diye tahmin ediyorum... :rolleyes:

54087

54088

Son düzenleme:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan

83 binde kazalı iken arkadaş aldı toplandı, sol kapı değişik komple boyalı hasar kaydı yok, 0.9 motor Turbo 90 bg lpg var fiyat olarak 80 bin istiyor, düşünen olursa aracı olurum biraz daha uygun yapar diye tahmin ediyorum... :rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 54087

Ekli dosyayı görüntüle 54088
Arabanın kazalıyken fotosu varmı???

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

1.5 dci aklımı çeliyor bazen ama sonuçta dacia bu yaw deyip vazgeçiyorum :D ama kısa sürede olsa deneme isteğim var :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
1.5 dci aklımı çeliyor bazen ama sonuçta dacia bu yaw deyip vazgeçiyorum :D ama kısa sürede olsa deneme isteğim var :)
Vatandaş öyle bir fakirleştirildi ki; Daçya Maçya demiyor Murat... :( 2013 model 0.9 motor Daçya'nın düzgünleri 90-110 bin arası... :cool: Sebep olanların Allah tez vakitte belasını versin inşallah.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Arkadaş daewoo ve başka bir sonataya bakmış, çöp çıkmış araçlar.
sahibinden.com üye girişi
bu önerilen sonataya bakamadı henüz.

Ford Galaxy gözüne takılmış, bir tandığa baktıracak

Sizce nasıldır?

Üst Alt