Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aradaki fiyat farkı çok şahsen Mazda 6 daha mantıklı hocam. Bütçe önemli değil diye düşünsem bile, Volvo seçeneği bana mantıklı gelmiyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@Domestos otomatik harika hatta ama bu yılların otomatiklerine manuel değiştirme seçeneği koyulmasından hiç hoşlanmıyorum sanki o harika çalışan kutunun içinden bana bir çubuk uzatılmışda" istersen sende değiştirebilirsinnnn böyle bir şey geliştirdik " :D:D gibi bir seçenek gelmesi hem mekanik hem hissiyat olarak hoşuma gitmiyor ve bu tasarımda şanzımanların malesef sorunları oluyor.ama tabi son yıllar için bir şey diyemem onlarda gayet sağlıklı ben o gelenekçi otomatik şanzımanları daha çok beğeniyorum takacağım D ye aslan gibi :D , genel algıda bu yönde, ama tabi hem makyajsız hem makyajlı otomatik mazda 6 kullanan arkadaşlardan dinlemek lazım ben bu konuda takıntılıyım 4 ileri olsun gelenekçi saat gibi olsun bildiğimiz basınca yürüyen tipten :D:Dmakyajsız kasanın şanzımanı makyajlı kasada olsaydı işte o zaman harika bir kombinasyon olurdu :D
@yakup abi senin makyajlı otomatikmiydi ?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
bu rengini hiç görmemiştim çok güzelmiş makyajlı kasanın otomatiği dışında her yerini beğeniyorum aynısının 6 ileri manueli olsa mesela bana harika olurdu :utan:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-pluskoltuk-isitma-en-dolusu-582690927/detay
Çok güzel duruyor, satıcıda bilinçli bir kullanıcıya benziyor. Fiyatıda kararında. Süleyman bakıp durma al artık :)

Ayrıca senin gibi otomatik kullanmış birinin manuel istemesi ilginç.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Çok güzel duruyor, satıcıda bilinçli bir kullanıcıya benziyor. Fiyatıda kararında. Süleyman bakıp durma al artık :)

Ayrıca senin gibi otomatik kullanmış birinin manuel istemesi ilginç.
az kaldı komutanım ;)
otomatik sevmek her otomatiği sevmek olamaz hepsinin karar verme yetenekleri farklı 1. kasa mazda 6 otomatiği beğenirken makyajlısını beğenmiyorum mesela ,1998 opel astra otomatiğini çok beğenirken 2012 sine bu ne la dedim geçenlerde :D
beğendiğim şanzımanlar bmw de zf marka şanzımanlar geçiş yetenekleri zamanlamaları çok iyi namuzsuzların
birde benim otomatik tecrübem çok kötü geçti 2 sene 2. vitesi pas geçti benim şanzıman bey :D astinayı aldığımda istanbuldan 2. vitesle çıktım o kadar özlemişim 2. vitesi :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
az kaldı komutanım ;)
otomatik sevmek her otomatiği sevmek olamaz hepsinin karar verme yetenekleri farklı 1. kasa mazda 6 otomatiği beğenirken makyajlısını beğenmiyorum mesela ,1998 opel astra otomatiğini çok beğenirken 2012 sine bu ne la dedim geçenlerde :D
beğendiğim şanzımanlar bmw de zf marka şanzımanlar geçiş yetenekleri zamanlamaları çok iyi namuzsuzların
birde benim otomatik tecrübem çok kötü geçti 2 sene 2. vitesi pas geçti benim şanzıman bey :D astinayı aldığımda istanbuldan 2. vitesle çıktım o kadar özlemişim 2. vitesi :D
Anladım. Seni 2.4 Accord paklar o zaman :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
@Domestos otomatik harika hatta ama bu yılların otomatiklerine manuel değiştirme seçeneği koyulmasından hiç hoşlanmıyorum sanki o harika çalışan kutunun içinden bana bir çubuk uzatılmışda" istersen sende değiştirebilirsinnnn böyle bir şey geliştirdik " :D:D gibi bir seçenek gelmesi hem mekanik hem hissiyat olarak hoşuma gitmiyor ve bu tasarımda şanzımanların malesef sorunları oluyor.ama tabi son yıllar için bir şey diyemem onlarda gayet sağlıklı ben o gelenekçi otomatik şanzımanları daha çok beğeniyorum takacağım D ye aslan gibi :D , genel algıda bu yönde, ama tabi hem makyajsız hem makyajlı otomatik mazda 6 kullanan arkadaşlardan dinlemek lazım ben bu konuda takıntılıyım 4 ileri olsun gelenekçi saat gibi olsun bildiğimiz basınca yürüyen tipten :D:Dmakyajsız kasanın şanzımanı makyajlı kasada olsaydı işte o zaman harika bir kombinasyon olurdu :D
@yakup abi senin makyajlı otomatikmiydi ?

Aynen makyajlı kasa otomatikti. Benden önceki sahibi iyi bakmıştı hiç üzmedi beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt