Bir Subaru Fanatiğinin CX-5 İle İmtihanı...

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Daha dur sen, bir 4-5 yıl daha geçsin benim araç 100.000 EUR!

Benim C180 de Ankara'ya gitti. Buradan verdiğimde 2.400 km idi, varana kadar 200 km düşmüş. Arka tamponda boya vardı, yolda rüzgardan boyasız hale gelmiş vb... Aracın sıfırı o aralar 125 falandı, satışa konduğu fiyat 130!

Mercedes te ilginç bir marka. Aracın yaşı önemli değil, 1-2-3-4-5! Hep sıfır fiyatı!

Ahh abi ikinci el piyasasından tiksindim artık. Son 1-2 senedir işin suyunu çıkardılar. Bak abi senin araç yaşlandıkça %50 prim yaptı aracı sattığına pişmansındır herhalde :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...en-temiz-en-az-km-de-olan-rx8-226414027/detay

Bir işi dört dörtlük yapabilen bir distribütör yok maalesef. Yahu şu aracı zaten meraklısı alacak, getirsine opsiyon olarak Harman Kardon- Eyesight vb? Bunları geçtim park sensörü olmaması nedir yahu? Yıl olmuş 2015 bagajdan kablo mu çektireceğiz?

Bu uzak doğulular kendi memleketlerinde tutucu da, distribütörleri de nasıl aynı kafadan oluyor anlamıyorum:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayır mı diyorsun yani?

Veli dostum, bu şöhret yorumu nedir yahu? Arada sırada bana bu konuda bildirimler geliyor. Yenilir mi? Vergi dairesine beyan edip, vergisini mi vermem gerekir? Eski köye yeni yeni icatlar getirdiniz, kafamız karıştı iyice! Yakında paparazzi de takarsınız insanların peşine siz...

Mesaj yazılan bölümün altında bulunan Şerif Taytıs işareti ile var olan şöhretine daha fazla azamet katmak için icat ettik abi... Bizler için çok mühim değil ama sistem koymuş ben sıkça kullanıyorum... Notu bol hocalar gibi herkesin şerif taytısına tıklıyorum... :)

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Daha dur sen, bir 4-5 yıl daha geçsin benim araç 100.000 EUR!

Benim C180 de Ankara'ya gitti. Buradan verdiğimde 2.400 km idi, varana kadar 200 km düşmüş. Arka tamponda boya vardı, yolda rüzgardan boyasız hale gelmiş vb... Aracın sıfırı o aralar 125 falandı, satışa konduğu fiyat 130!

Mercedes te ilginç bir marka. Aracın yaşı önemli değil, 1-2-3-4-5! Hep sıfır fiyatı!

Cankurtaran'dan geçerken de o rakımda boya moya kalmamış demek ki :D

Önümüzdeki bir iki sene daha Mercedes - Bmw'nin mazisini yerler. Araçlar gittikçe sıradanlaşıp birbirine yaklaşıyor. Levorg'e bakıyorum beni etkiliyor çünkü her köşede yok! Velakin 520i'ye bakıyorum geçiyorum, muhtemelen o gün gördüğüm onuncu 520i falan oluyor çünkü:)

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben benim 3.20i'yi kolay tanımak için sileceğine mavi kurdela bağladım!

Cankurtaran'dan geçerken de o rakımda boya moya kalmamış demek ki :D

Önümüzdeki bir iki sene daha Mercedes - Bmw'nin mazisini yerler. Araçlar gittikçe sıradanlaşıp birbirine yaklaşıyor. Levorg'e bakıyorum beni etkiliyor çünkü her köşede yok! Velakin 520i'ye bakıyorum geçiyorum, muhtemelen o gün gördüğüm onuncu 520i falan oluyor çünkü:)

Üst Alt