Mazda 3 BK (2003-09) Arka Süspansiyon Kamber Açısı Normal mi?

Narkoz

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sevgili üstadlarım 2005 mazda 3 aracimda farkettiğim bir husus var..netten yaptigim inceleme neticesinde kafama takilan hususun adi 'negatif kamber'.arka tekerlerin dışa doğru açik olması,ön tekerler düz dururken arka tekerlerin dısa dogru acik oldugunu farkettim daha iyi anlasilmasi icin resim eklemeye calisacagim.sorum şu bu araçlarda bu hepmi boyle yoksa özel yaptirildi filanmi?
40258

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracınızın ayarları ile lütfen oynamayınız... :koptum:

Tasarım ve sürüş güvenliği için o kamber çok tatlı, yerinde ve olmazsa olmazdır... Arka bölümden baktığımda en çok hoşuma giden görüntüdür...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Normalden fazlaysa sonradan oynanmıştır, ama hafif bir kamberse bu normal, fabrikasyon hali böyledir, ve çok tatlıdır.

Narkoz

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hafifdir diye dusunuyorum resimdeki kadar yoktur belkide..fabrikasyondur diye düşünüyordum sonra trafikte bir şahin denk geldi arka tekerleri acmis disari dogru,sonra bir şüphe uyandi bende bidami sonradan acaba diye ama fabrikasyonsa tamamdir.eyvallah cevap icin.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hafifdir diye dusunuyorum resimdeki kadar yoktur belkide..fabrikasyondur diye düşünüyordum sonra trafikte bir şahin denk geldi arka tekerleri acmis disari dogru,sonra bir şüphe uyandi bende bidami sonradan acaba diye ama fabrikasyonsa tamamdir.eyvallah cevap icin.
Şahin'lere bakarak bindiğiniz aracı yorumlamaya kalkarsanız eyvah eyvah :D Bence Şahin geçerken hiç bakmayın hocam, gözleri kapatın direk

Üst Alt