Mazda 3 BL (2009-13) Ampul Tavsiyesi

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
3000₺ biraz şov olmamış mı hocam ya.
Ben de halojenden led ampule geçip yine memnun kalmadım, daha doğrusu eskisinden iyi oldu tabi sadece beklediğim kadar iyileşme olmadı ama 3000₺ verip bir çift ampul almak da istemem açıkçası.
Ben elçiyim bilgiyi aktarır geçerim gerisi senin bileceğin bi konu nasıl istiyorsan nasıl düşünüyorsan nasıl inceledin baktın araştırdın ise ona göre karar verirsin.

Euphrates

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi Mika - HB
Ben elçiyim bilgiyi aktarır geçerim gerisi senin bileceğin bi konu nasıl istiyorsan nasıl düşünüyorsan nasıl inceledin baktın araştırdın ise ona göre karar verirsin.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ben fiyatlara karşı bir serzenişte bulundum hocam. Herkesin beklentisi, bütçesi, düşüncesi ayrı tabi.

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kısalar için invells uzunlar için niken alındı.
Çiplerin yerleşimine göre farklı isim veriliyormuş, araştırırken birde onları anlamaya çalıştım. Her seferinde yeni icat çıkartıyorlar karşımıza. Kapitalist sisteme tüküreyim. Yakında bizi bize pazarlayacak.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Kısalar için invells uzunlar için niken alındı.
Çiplerin yerleşimine göre farklı isim veriliyormuş, araştırırken birde onları anlamaya çalıştım. Her seferinde yeni icat çıkartıyorlar karşımıza. Kapitalist sisteme tüküreyim. Yakında bizi bize pazarlayacak.
Hayırlı olsun Niken uzunlar çoh hoşdir :D

Üst Alt