Alınık Temiz Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
merhaba garaj ailesi tekrar araba arayışına girdik :)
kış şartlarında biraz zor oluyor ama hayırlısı olsun bizim için :)

aradığım araç ve modeller öncelik sırasına göre yazıyorum bu sıralamada bir mantık olmayabilir hepsinin bende ayrı bir yeri var ayrı tatmak istediğim özellikleri var yani burda civic ne alaka vs diyebilirsiniz ama hepsi yıllardır listemde olan arabalar ama tavsiyede alabilirim tabiki;

mazda 626 1999-2001 136lık makyajlı olursa iyi ama şart değil 1.sıraya yazdım ama piyasasının geldiği durum hiç hoşuma gitmiyor :(
subaru legacy 2000 gl
opel vectra 2.0 cdx
honda civic 1.6 ies manuel olsa daha iyi ama otomatik de olur en azından otomatikler pek basılmamış oluyor
ford focus (ghia zor ama ghia isterim )

test ettiğima arabalar
subaru legacy 2.5 menemende denedim fiyat bana uyumlu değil araç bakımsız elendi
opel vectra cdx turgutluda galeride araç güzeldi hala aklımda bakabilirim ama şimdilik elendi sanırım satılmış rengi çok güzeldi
opel vectra cdx manisa merkezde denedim güzeldi fakat dış kaportada işleri vardı ama sorun değil şimdilik listemde yürürü güzeldi direksiyonu hoşuma gitmedi sadece
subaru legacy 2.0 gl bu arabaya çok umut bağlamıştım sahiplik süresi bakımları vs lakin bunuda görmeye gittim @baykalbilgin ile ( tabi öncesinde detaylı foto video vs ) istanbul ümraniyeye subaru ustasına götürdüm her şey güzeldi ön iç akslar bakım istiyordu gaz pedalını bırakınca titreşim vardı hafif olsa alırdım ama manisaya getiremem onu birde ilk anda bakım isteyen araba almıyorum ama rengi sürüşü sesi hala aklımda ama olmadı :(
istanbuldan aklımda kalan harun özbinici diye subaru ustası gerçekten işini yapan bir usta dedektif gibi inceledi aracı aldığı ücrette çok komikti.buda böyle bir anı olarak kaldı :)

bakalım iki legacy daha var ama zaman gösterecek her şeyi şimdilik ege bölgesinde ne var ne yok taramadayım sizlerinde haberi olsun :)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
@HakanEMRE ‘nin facebookta sanki makyajlı 636 paylaşımını görmüştüm sanki.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hakanda 626 var istediğin gibi temiz araç

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
onu düşünüyorum ama 1 fiyatı 2 fiyatı kadar bakımlı olduğunu düşünmüyorum mesela için orjinal hava filtresi bile yoktur zaten alamam :)

kusursuzluk aramıyorum birde eski ustalarından ötürü negatifim o araca
Detaya bakmadımda eski ustası kimki

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Detaya bakmadımda eski ustası kimki
ben biliyorum dediğim gibi negatifim
bakılsın edilsin test eden birileri yorumlarını yazar ederse tabi görüşlerine güvendiğim birileri belki bir ihitimal
birde bu araç var ilgilendiğim @Domestos veli abinin ön incelemesinden geçti bende cumartesi bakmaya gitmeyi düşünüyorum ama benim gideceğim saatte usta bulurmuyum onu bilemiyorum ama en azından kendim görmüş test etmiş olacağım

Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Legacy temiz bulabilirsin tavsiye ederim :)
Vectra uzay kasalarda elektronik sıkıntılar olabiliyor ve biraz hararetli çalışan bir motor yapısı var dikkatli incelemekte fayda var , paylaşılan ilanda haydar efendi var ki arabada fotolarda görünür bir şekilde sopa ,av tüfeği veya alkol şişeleri hep beni o ilandan uzak tutmuştur..
Civic çok iyi seçenek olsa da temizini bulmak çölde kutup ayısı familyasına rastlamaktan daha zor :)
Fiyat olarak anladığım kadarı ile 30 -33 e kadar çıkabiliyorsun , bir dolaşalım bakalım ne çıkacak :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alfa Romeo 166,

Rover 75

Saab 9-5 3.0 Griffin - zor bulunan bir araçtır tıpkı Xedos gibi.

Saab 9-5 2.0 - 3.0 motor çok dersen diye :)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sen gel hele yiğenim... :utan:Senin araç hazır hayırlısıyla... :D :D

Bu aracın bana göre iki sorunu var, birisi fiyatı, gerçi görsel olarak, yapılan bakımlar olarak bu da tolere edilebilir bence... Rölantide gram oynama yok, lpg'ye geçişte oynama yok, ilk marşta gram yağ atmıyor egzozdan, sesi stabil, lastikler yeni, baskı balata yeni, iç döşemeler sorunsuz, kozmetik olarak sıkıntısız, rengi güzel.

İkinci sorun da; tamponların komple elden geçirin beni diyerek mel'un mel'un insanın gözüne batması... :) O da, çok sorun değil...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Legacy temiz bulabilirsin tavsiye ederim :)
Vectra uzay kasalarda elektronik sıkıntılar olabiliyor ve biraz hararetli çalışan bir motor yapısı var dikkatli incelemekte fayda var , paylaşılan ilanda haydar efendi var ki arabada fotolarda görünür bir şekilde sopa ,av tüfeği veya alkol şişeleri hep beni o ilandan uzak tutmuştur..
Civic çok iyi seçenek olsa da temizini bulmak çölde kutup ayısı familyasına rastlamaktan daha zor :)
Fiyat olarak anladığım kadarı ile 30 -33 e kadar çıkabiliyorsun , bir dolaşalım bakalım ne çıkacak :)
3 tane legacy test ettim puanım tam :)
abi sizin yorumunuzu bekliyordum teşekkürler ;)
vectrada elektronik sıkıntıları biliyorum ama manisada usta servisi var ve hoşuma gidiyor orjinal parçaya erişim kolaylığı çıkma kolaylığı gibi etkenleri var ama iç kısımları çok dağınık ama tam istediğim kapı tasarımı var gergileri hep gergin kapanış sesi harika :)
ve biraz önce bir legacy daha denedim legacyci oldum resmen :Dama araba beklentimin baya altında çıktı üstelik bizim manisada hiç iyi şeyler duyulmayan bir ustada yapılmış bana sürekli teklifin ne dediler dedim teklifimi izmir subaru kemal usta görmeden vermem dedim araç sahibi manisada olunca görmek istedim ama hiçde iyi işler görmemiş tek iyi olan arabanın iç kozmetiği ama kapılar istediğim gibi değil motor da atikerin en düz enjektörleri kırmızı kırmızı hiçmi hiç beğenmedim bende haber bekliyorlar çok işi var deyip geçeceğim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz önce denediğim 4. Legacy :)üzerine çizik attığım bir legacy de diyebiliriz :)geçmiş bilgisi yok direksiyon titreme var ki istanbuldaki arabayı bunun yüzünden almadım geçmiş bilgisi için eski sahibinin numarasını verdiler :)tek güzel olan yol tutuşu sürüşü zevklli keratanın :)

Ekli dosyalar

• IMG_20190104_125307.jpg
    IMG_20190104_125307.jpg
    335 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20190104_125524.jpg
    IMG_20190104_125524.jpg
    324.7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20190104_125629.jpg
    IMG_20190104_125629.jpg
    363.1 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Sen gel hele yiğenim... :utan:Senin araç hazır hayırlısıyla... :D :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...6-glx-136-hp-orjinal-hatasiz-635534137/detay/

Bu aracın bana göre iki sorunu var, birisi fiyatı, gerçi görsel olarak, yapılan bakımlar olarak bu da tolere edilebilir bence... Rölantide gram oynama yok, lpg'ye geçişte oynama yok, ilk marşta gram yağ atmıyor egzozdan, sesi stabil, lastikler yeni, baskı balata yeni, iç döşemeler sorunsuz, kozmetik olarak sıkıntısız, rengi güzel.

İkinci sorun da; tamponların komple elden geçirin beni diyerek mel'un mel'un insanın gözüne batması... :) O da, çok sorun değil...
abi nasip cumartesi gelmeyi planlıyorum bakalım enerji alabilecekmiyim geleceğim saatte usta işini nasıl yaparız onu bilmiyorum ama yinede ben bir görüp süreyim aklımda olan bir araba 1-2 kez daha konuştuk :)
Gönlüne göre en güzelini bulursun inşallah kardeşim
amin kardeşim inşallah sağolasın :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
O listeye amerikan kasa 99-02 accord iyi gider ;) ama bunların içinden birini alacağım dersen legacy derim ben...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
O listeye amerikan kasa 99-02 accord iyi gider ;) ama bunların içinden birini alacağım dersen legacy derim ben...
abi arabadan anlıyorsun vesselam :)
bugünkü bakımsızın bile sürüşü güzeldi ama ben subarucudan almak istiyorum du baalım :D
abi accord da olabilir ama şu an bulamadım amerikan kasa oda hoşuma gidiyor ;)

@hagakure abi
ankaradaki saab 9-5 çok etkileyici ama saab da 9-3 biraz daha yeni modeller favorim.

Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
gördüm ve arabada en sevdiğim renk lakin station wagon tasarımı çok güzel olmasına rağmen pek beğenemedim
birde subarucudan istiyorum şimdi bu galerici geçmiş detaylara hakim değilse vs ama aklımda buda var gidip bilgilerini alacağım bakacağım
bu arada benim alırsam detaylarını paylaşacağım dediğim araçda koyu yeşil sedan sadece biraz daha paraya ihtiyacım var ;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlgiyle takipteyim konuyu Süleyman, hakkında hayırlısı olsun. Subaru konusunda @Erçay 'ın yorumu da önemli olabilir.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
İlgiyle takipteyim konuyu Süleyman, hakkında hayırlısı olsun. Subaru konusunda @Erçay 'ın yorumu da önemli olabilir.
Teşekkürler Bülent abi kendisi ile kontak haldeyiz sağolsun çok fikir verdi yardımcı oldu onun eski legacy sisini ziyarete gittim hatta kullanıcı yorumları almak için ;)

Ekli dosyalar

• IMG_20181225_130520.jpg
    IMG_20181225_130520.jpg
    174.2 KB · Görüntüleme: 20

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
düzce civarında aktif üyemiz varmı ?
bu ilan uzun süredir takibimde idi eski sahibinden itibaren hatta istanbul kartaldan ilan vardı satıldı ve kısa bir süre içinde tekrar ilanda gördüm aradım sordum neden kısa bir sürede satılık olduğunu uzun uzun konuştuk araçdan yana değil yani ben ona ikna oldum tabi doğru yalan bilemiyorum şimdilik eski sahibinin numarasını verdi onada sordum adresler alıp doğruyu söylediğini kendimce teyit ettirdim ama bir arkadaş göz atsa daha iyi olacak

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
düzce civarında aktif üyemiz varmı ?
bu ilan uzun süredir takibimde idi eski sahibinden itibaren hatta istanbul kartaldan ilan vardı satıldı ve kısa bir süre içinde tekrar ilanda gördüm aradım sordum neden kısa bir sürede satılık olduğunu uzun uzun konuştuk araçdan yana değil yani ben ona ikna oldum tabi doğru yalan bilemiyorum şimdilik eski sahibinin numarasını verdi onada sordum adresler alıp doğruyu söylediğini kendimce teyit ettirdim ama bir arkadaş göz atsa daha iyi olacak
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...66-bg-deyisensiz-lokal-boyali-635961558/detay
Plaka yeni. Aracı yeni almış. Memnun olsa Bu aracı niye satsın.
İlan da açıklama yapmayı kendisine eziyet gören kimselerin ilanına bakmıyorum bile.
Dersin ki bu araca bak. Musait olduğum zaman a dan Z ye baktırayım senin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt