Alınık Mazda 3 BL veya Mazda 6

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
GÖREN OTOMOTİV DEN IMPRESVE HATCHBACK EN DOLUSU MAZDA 3
İlan No: 757443006
Bir de bu mazda3'ü incelesek mi? Servis bakımlı felan yazılmış otomatik olaydı ön üç parçanın işlemli olmasına katlanılabilir miydi?
Bunun plakasını bi öğrenebilseydiniz keşke. Bursada tek bir mazda 3'e baktım. Genç bir çocuktaydı. 61500 istiyordu. İlandakinin aynısı. Belki galeriye vermiştir. 35kcl09 plaka idi.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bunun plakasını bi öğrenebilseydiniz keşke. Bursada tek bir mazda 3'e baktım. Genç bir çocuktaydı. 61500 istiyordu. İlandakinin aynısı. Belki galeriye vermiştir. 35kcl09 plaka idi.
Araç hakkında görüşüp bilgi alabildiniz miydi Kazım bey? Plakasını sorarım galeriye sorun değil.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Arabayı gördüm. Sağ çamurluk değişmiş, çok kötü bi yan sanayi takmışlar, boya uymamış, parçanın kalitesi de kötüydü, çok sırıtıyodu. Ön tamponu tam oturtamamışlar. Onun haricinde sıkıntı görünmüyodu. Alındıktan sonra bence çamurluğu serviste değiştirtmek lazım.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Arabayı gördüm. Sağ çamurluk değişmiş, çok kötü bi yan sanayi takmışlar, boya uymamış, parçanın kalitesi de kötüydü, çok sırıtıyodu. Ön tamponu tam oturtamamışlar. Onun haricinde sıkıntı görünmüyodu. Alındıktan sonra bence çamurluğu serviste değiştirtmek lazım.
Anladım kazım bey iç koltukları da zaten ağarmış gibi duruyor dediğiniz gibi aynı araçsa fiyatı da sağ çamurluğun göze batmasından dolayı emsallerinden 5-6 bin aşağı yazılmış...

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Hocam aceleniz yoksa ben Aralık sonu gibi aracımı satmayı planlıyorum..Şu anda yurtdışında olduğumdan dolayı daha erken satamıyorum maalesef..
İlgilenirseniz İzmire yolunuz düştüğünde bakmanızı öneririm.. Sınıfında bu kadar temizi, bakımlısı ve düşük km pek azdır..2006 M6, 116bin km de.. hiç tüp takılmadı..tüp takılıp uzun yıllar binilebilir..

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Hocam aceleniz yoksa ben Aralık sonu gibi aracımı satmayı planlıyorum..Şu anda yurtdışında olduğumdan dolayı daha erken satamıyorum maalesef..
İlgilenirseniz İzmire yolunuz düştüğünde bakmanızı öneririm.. Sınıfında bu kadar temizi, bakımlısı ve düşük km pek azdır..2006 M6, 116bin km de.. hiç tüp takılmadı..tüp takılıp uzun yıllar binilebilir..
Merhaba aracınızım hiç fotosu varmı hangi şanzıman var bence şimdiden sitemizde bir ilan açın merak ettim açıkcası ;)

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Tesekkurler ilginiz icin..hanimlar istanbulda tatilde ben yurtdisindayim..Aslan parcasi izmirde kapali garajda uyuyor :) tatil donusu resim eklemeye calisirim..hanima aslinda cok soyledim bana resim at diye ama yine gidip baska mazda alcam diye resim yollamiyor :)
Gecen ay gozume batan ön tamponuda (park cizikleri) boyattim..valla cillop gibi oldu:) aslinda hatun biraksa daha 1-2 sey daha var aklimda ama iste vize cikmiyor..otomatik vites. 5 ileri makyajli kasa. Sunroof ve koltuk isitma bulunmuyor..ici krem cift renk..cok şık duruyor..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Hayırlı akşamlar, fiyat tartışılır ama araç iyi duruyor. Keşke boyalı parçaları yazsaydı ama yazmamış.
Km iyi ama Veli abinin dediği gibi o paralara çıkıldıktan sonra üst segment bakılır. Bu arada aradığımı buldum gibi araç sahibini beklemedeyim şu an..

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

Üst Alt