Mazda 3 BM Skyactiv Aksesuar Seçimi Hakkında

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
Orijinali ile arasında fark sadece fiyat olarak var diyesim geldi... :) Belki de; fason olarak bayilere üretim yapıyor olabilirler, bu ihtimal de yok değil... :)
Hocam orijinalini gormedim açıkçası, kendim başka ürün aldım diye göklere çıkaracak değilim, muhakkak vardir bir artısı :)
Ama fiyatına göre tatmin edici seviyede bence, bayiideki fiyatı 296 TL idi, hadi indirim pazarlık falan deseniz 250 olsun düz hesap. Arada yine ciddi bir fark var. Önemli olan o farka değer olup olmadığı. İmkan ve ulaşabilirlik meselesi bence, imkanım olsa orjinal alırdım tabii ki. Ama gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün almışım yine de :)
Bu gün eniştemin stepway a yps plastikten bagaj havuzu aldım ürün gayet güzel ancak sertlik oranı fazla.ha bu arada iki kalite vardı yüksek kalitesini aldık 135 tl idi sertliği içerisindeki hammadde oranından kaynaklanıyor kaygan bir yapıya sahip piyasadaki ürünlere göre iyi.benim servisten aldığım bagaj havuzu hem daha kalın ve ağır sanki içerisinde kauçuk varmış gibi esnek lastikimsi kaygan yüzeyli değil tutucu kaydırmaz yüzeye sahip yps plast alınır mı evet ancak benim aldığım ürün 200 idi indirimli zorlanarak servisten alınacak ürün daha kullanışlı fiyata göre değer yani;)

Üst Alt